Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklı’da 2015 Kişi Zeybek Oynayacak

Bayraklı’da 2015 Kişi Zeybek Oynayacak
Bayraklı Belediyesi’nin organizasyonuyla, Cumhuriyetin kuruluşunun 92. yıldönümünde 28 Ekim Çarşamba günü 2015 kişi saat 19.23’te aynı anda zeybek oynayacak.

 

Bayraklı Belediyesi’nın geçen yıl Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlediği etkinlikte, 1923 kişi aynı anda zeybek oynayıp 1923 sayısı oluşturmuştu. Bayraklı Belediyesi cumhuriyetin kuruluşunun 92. yıldönümünde yine ses getirecek bir etkinlik yapmaya hazırlanıyor. 28 Ekim’de Çarşamba günü Smyrna Meydanı’nda düzenlenecek etkinlikte 2015 kişi saat 19.23’te aynı anda zeybek oynayacak ardından da bir sürprizin altına imza atacak.
 
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, cumhuriyete sonuna kadar sahip çıkmaya devam edeceklerini belirterek, “Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Cumhuriyet ve onun değerleri unutturulmaya çalışılıyor. Biz buna asla ama asla izin vermeyeceğiz. Belediye olarak bir kez daha muhteşem bir organizasyon gerçekleştireceğiz. Bizler kimsenin karşısında diz çökmeyiz. Sadece zeybek oynarken diz çökeriz. Bunu bir kez daha göstereceğiz. Tüm hemşerilerimi 28 Ekim Çarşamba günü düzenleyeceğimiz etkinliğimize bekliyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 19.10.2015 : 12:13

Etiketler : Bayraklıda    Kişi    Zeybek    Oynayacak    Bölge   


Yorumlar

9010
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN