Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Cumhuriyet İçin Koşacaklar

Cumhuriyet İçin Koşacaklar
Konak Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 92. yıl kutlama etkinlikleri kapsamında geniş katılımlı bir halk koşusu düzenliyor.

 

23 Ekim tarihine kadar başvuruların alınacağı ’Cumhuriyet Coşkusu Ödüllü Halk Koşusu’ 27 Ekim Salı günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek. Organizasyonun başlangıç noktası Küçükyalı Köprü Durağı, bitiş noktası ise Göztepe Denizatı Parkı olacak. Toplam 3 kilometrelik parkur sonunda koşuda dereceye girenlere ödülleri düzenlenecek törenle verilecek. Başvuruların devam ettiği koşuya katılmak isteyenler Konak Belediyesi’nin Alsancak Türkan Saylan Kültür Merkezi’nin ikinci katında hizmet veren Spor İşleri Müdürlüğü’ne başvuru yapmaları ya da 0(232) 482 10 39 numaralı telefonu aramaları gerekiyor. Koşu için kayıt yaptıranlara yarışmada giymek üzere tişört ve numaralı göğüs bandı verilecek. Kayıt numarası ile göğüs numarası olmayanlar yarışa katılamayacakları gibi dereceye girseler bile ödül alamayacaklar. Ödül töreni bitiminde çeşitli yarışmalar, etkinlikler ve konserler düzenlenerek Cumhuriyet coşkusu tüm gün sürecek.
 
Türkiye’nin zor günlerden geçtiğini belirten Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, düzenleyecekleri halk koşusu ile hem Cumhuriyet coşkusunu yaşatacaklarını hem de birlik ve beraberlik mesajı vereceklerini söyledi. Başkan Pekdaş, “Cumhuriyet coşkusunu hep birlikte yaşayacağımız bu güzel etkinliğimize tüm İzmirlileri bekliyoruz. Gelsinler hep birlikte bu coşkuya ortak olalım" dedi.

Yayın Tarihi : 19.10.2015 : 11:47

Etiketler : Cumhuriyet    İçin    Koşacaklar    Bölge   


Yorumlar

8143
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN