Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kamalak:Tutanak Tutularak Cizre’ye Girebildim

Kamalak:Tutanak Tutularak Cizre’ye Girebildim
Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, dün Şırnak’ın Cizre İlçesi’nde çıkan olaylarda yaşamını yitirenlerin ailelerine gitmeden önce yetkililerin can güvenliğini sağlayamayacağını söylediklerini belirterek, "Devlet, ’gitme güvenliğini sağlayamam’ dedi. Güvenlik istemiyorum. Buralar benim ülkemin bir parçasıdır dedim. Sorumluluk bana aittir dedim ve tutanak tutarak, imza karşılığı, belge vermek suretiyle oraya girebildim" dedi.

 

SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak, partisinin Uğur Mumcu Meydanı’ndaki Adana Mitingi’ne katıldı. SP Adana Milletvekili adayları ile vatandaşları selamlayan Kamalak, iktidarın, muhalefeti ’Siz Sivas’ın doğusuna bile gidemezsiniz’ diye eleştirdiğini belirterek, "Bre gafil diyorum buradan yöneticilere, Başbakan’a. Bu ülkenin güvenliğinden, can, mal ve ırz güvenliğinden sorumlu olan sen değil misin. Eğer bu ülkenin bir kısım insanları ülkenin bir tarafına gidemiyorsa, bundan mesul olan sen değil misin. AK Parti’ye oy ermiş olan kardeşlerimize soruyorum. AK Parti iktidara gelmeden önce Türkiye’nin böyle bir sorunu var mıydı" diye konuştu.
 
’CHP KOPYACI BAŞIDIR’
Konuşmasında Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) seçim vaatlerini eleştiren Kamalak, şunları söyledi:
 
"Bugünlerde CHP, AK Parti’yi ve diğer partileri kendisinin seçim vaatlerini kopyalamakla suçluyor. Bizim vaatlerimizi çalmışlar diyor. Oysa CHP bizden kopyalamıştır, kopyacıbaşıdır. Ne diyor CHP, emeklilerimize 2 maaş vereceğini söylüyor ya. Bunu 2015 yılında söylüyor. Halbuki biz 16 yıl önce bunun için meclise kanun teklifi verdik. Vaat bizim 16 yıl önce. Şimdi bunlar bu teklifi kopyalamış başkalarını suçluyor. Bir de kopya çektiler diyor. Biz yıllardır yaşanabilir bir Türkiye diyoruz. CHP çıkmış kopyalamış, yaşanacak Türkiye diyor. Hiç orijinali ile sahtesi bir olur mu?"

Yayın Tarihi : 18.10.2015 : 19:47

Etiketler : Kamalak    Tutanak    Tutularak    Cizreye    Girebildim    Politika   


Yorumlar

6548
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN