Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Sandıktan Tek Parti Çıksın''

''Sandıktan Tek Parti Çıksın''
AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı İbrahim Turhan, Karşıyaka esnafını ziyaretinde tek parti iktidarını savunarak koalisyona sıcak bakmadığını söyledi.

 

AK Parti olarak yayınladıkları Seçim Beyannamesinde emeklilik ve emeklilere verilecek hakları anlatan Turhan, 1 Kasım’da AK Parti tek başına iktidar olursa, emeklilerin aylık 270 TL karşılığında ev sahibi olacağını, emeklilerin maaşlarına 100 TL’lik zam yapılacağını söyledi. Terör olaylarına da değinen Turhan, “AK Parti olarak son silah toprağa gömülene kadar terörle mücadele edeceğiz. AK Parti iktidarı sayesinde ülke huzur ve refah içerisinde yaşamaya devam edecek. Tek parti iktidarı lkemizin kalkınması için çok önemli. Siyasi görüşünüz ne olursa olsun tek parti iktidarını düşünün. Eski koalisyon hükümetlerinin ülkeye yararı dokunmadı" dedi.
 
Üniversiteden mezun olup hiç çalışmamış ve iş bulamayan gençlere yönelik projelerinin de bulunduğunu hatırlatan Turhan, “AK Parti seçim beyannamesinde gençlerimize de yer verdik. Üniversiteden mezun olmuş ve iş bulamamış gençlerimize 1 yıl boyunca asgari ücret verilecek, iş kurmak isteyen gençlerimize ise karşılıksız 50 bin TL veya isterlerse faizsiz 100 bin TL verilecek. İşsizlik sorununu ortadan kaldırmak için Ak Parti olarak çalışmalarımıza tam gaz devam ediyoruz" dedi.
 

Yayın Tarihi : 18.10.2015 : 09:56

Etiketler : Turhan    Sandıktan    Tek    Parti    Çıksın    Bölge   


Yorumlar

9551
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN