Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Monoray Projesi İhalesi Yapıldı

Monoray Projesi İhalesi Yapıldı
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Gaziemir'de hizmete giren uluslararası fuar alanı olan "Fuarizmir"e toplu ulaşımı sağlayacak en önemli adımı attı.

 

Tahsis ve izin alınamaması nedeniyle sürekli ertelenen 2.2 kilometre uzunluğundaki monoray projesinin uygulama projelerinın hazırlanması ve danışmanlık hizmet alımı işi ihalesi yapıldı. İzmir Banliyö Esbaş İstasyonu ile Gaziemer Yeni Fuar Alanı arasında yapılacak olan monoray çift hatlı, iki istasyonlu, 3 vagonlu 3 tren setinden oluşacak. İhale kapsımda ayrıca atölye binası da yapılacak. 
 
Önyeterlilik ihalesine sekiz başvuru gerçekleşti. Erka-As Proje ve Araştırma İnş. Tur. ve Tiç. Ltd. Şti, Su-Yapı Müh. ve Müş. Aş- KMG Proje İş Ortaklığı, Prota Mühendislik Proje Dan. Hizm. A.Ş., Proyapı Mühendislik Müşavirlik A.Ş., Emay Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.,Arup Mühendislik ve Müşavirlik Ltd. Şti-Boğaziçi Proje Mühen. Plan. ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı, Tekfen Mühendislik A.Ş., Aral Yapı İnşaat Turizm Reklamcılık Gıda San. ve Tic. A.Ş. firmaları ön yeterlilik incemesine girecek. Yeterlilik alan firmalardan ikinci aşamada teklifleri alınacak. 
 

Yayın Tarihi : 17.10.2015 : 15:41

Etiketler : monoray    fuarizmir    tahsis    ihale yapıldı   


Yorumlar

8635
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN