Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kalkan Mahalle Başkanları İle Buluştu

Kalkan Mahalle Başkanları İle Buluştu
İzmir Ak Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı Necip Kalkan, Karabağlar 'da Mahalle Başkanları ile yemekte bir araya geldi. Kalkan, hayalinin meclisi yönetmek olduğunu söyledi.

 

Binali Yıldırım'ın Karabağlar'ı kendisine zimmetlediğini söyleyen Kalkan yemekte yaptığı konuşmada, “Allah kısmet ederse 15 gün içinde Karabağlar'ın içinden çıkmış tek milletvekili olacağım. Halkın içinden çıkmış biri olarak sizleri Ankara'da temsil edeceğim. Ancak her zaman söyledim yine söylüyorum. Ben sıradan bir milletvekili olmayacağım" dedi.
 
İzmir halkının kendisini temsil etmeyen milletvekillerine emanet edildiğini vurgulayan Kalkan, “Her 4 senede bir İzmir'den 26 milletvekili Ankara'ya gidiyor. Soruyorum size nerede bu vekiller? Neden yüzlerini görmüyor seslerini duymuyoruz. Milletvekili dediğin halkın derdine derman olacak, takıldığı yerde yardımına koşacak ve en önemlisi de aradığın da bulunacak biri olmalı. Bu da ancak halkın içinden çıkan biri ile mümkün olabilir. İzmir'in üzerinden uçakla geçip 'Ben İzmirliyim' diyenle değil" ifadelerini kullandı.
 
1 Kasım seçimleri sonucunda sandıktan, istikrar ve büyüme için tek başına bir AK Parti iktidarı çıkması gerektiğini belirten Kalkan, hedeflerinin İzmir'den 1 milyon oy almak olduğunu tekrarladı. Seçmenin sandığa gitmesinin önemine vurgu yapan Necip Kalkan, sorumluluk sahibi herkesin ülkenin geleceği için sandığa gidip oyunu kullanması gerektiğini söyledi. 
 

Yayın Tarihi : 17.10.2015 : 13:26

Etiketler : necip kalkan    karabağlar    vekil    mahalle   


Yorumlar

6347
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN