Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yüksek Lisans Öğrencileri Buluştu

Yüksek Lisans Öğrencileri Buluştu
İzmir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü 2015-2016 akademik yılı yüksek lisans öğrencileri tanışma kokteylinde bir araya geldi.

 

 
Ön lisans ve lisans eğitimleri ile eğitim hayatına başlayan ve 2009-2010 yılından bu yana da yüksek lisans ve doktora eğitimleri veren İzmir Üniversitesi’nde 2015-2016 yılında Sosyal Bilimler Enstitüsü yüksek lisans öğrencileri tanışma kokteylinde bir araya geldi. Rektör Prof. Dr. Kayhan Erciyeş ve okul yöneticileri bu yıl eğitime başlayan 120 yüksek lisans öğrencisi ile buluştu.
 
Enstitü Müdür Yrd. Doç. Dr. Gülnur Erciyeş, yaklaşık 500 öğrencisi ile bir fakülte mevcuduna ulaşan İzmir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün sadece akademik kariyer yapmayı hedefleyen değil, kariyerini daha üst noktalara taşımayı hedefleyen, mesleğinin güncel gelişmelerini takip ederek çalışmalarına dünya çapında bir boyut kazandırmak isteyenlerin eğitim merkezi haline geldiğini söyledi.
 
Program Koordinatörlerinin eğitim içerikleri hakkında verdiği bilgilerin ardından söz alan Rektör Kayhan Erciyeş, hem yurt dışı hem de sektörel deneyime sahip akademisyenler tarafından verilen eğitimin özellikle lisansüstü düzeyde öğrencilere önemli yararlar sağladığını söyledi.
 
 

Yayın Tarihi : 17.10.2015 : 11:46

Etiketler : Yüksek    Lisans    Öğrencileri    Buluştu    Bölge   


Yorumlar

5511
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN