Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Büyüküstün Siyaha Tutkulu''

''Büyüküstün Siyaha Tutkulu''
Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcılarından Özlem Süer, Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu başta olmak üzere çok sayıda ülkede hayranı bulunan Tuba Büyüküstün’ün Güzel Sanatlar mezunu olduğunu, gördüğü eğitim ve yaratıcı kimliğinin etkisiyle siyah renge ekstra ilgi duyduğunu söyledi.

 

 
Uydu aracılığı ile Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan MBC4 kanalında yayınlanan ‘Turki Ekstra’ programında Türkiye’deki birçok ünlü ismin tercih ettiği moda tasarımcısı Özlem Süer ile yapılan röportaj yayınlandı. Özlem Süer, Tuba Büyüküstün’ün ‘Kara Para Aşk’ dizisindeki tüm sahneleri irdeledikten sonra kendilerine ne istediğini çok iyi bilerek geldiğini söyledi. Süer, "Tuba Büyüküstün ile birlikte koleksiyonu gördük. Tamamen Tuba Büyüküstün’ün anatomisine, dizideki karakterine ve canlandırdığı ‘Elif’ karakterinin o olaya yorumuna göre bir gelinlik seçtik” dedi.
 
Süer, Tuba Büyüküstün’ün kıyafetlerinde neden siyah renge ağırlık verdiğine ilişkin soruya şu yanıtı verdi:
 
"Tuba ile dostluğumuz, tanışıklığımız çok eskilere dayalı. O, çok özel bir eğitim aldı. Üniversitede Güzel Sanatlar mezunudur. Dolayısı ile kreati ile insanların ve sanatçıların, tasarımcıların başka türlü gördüklerini düşünüyorum. Siyah bir fon ve kadının önünde değil, arkasında duran bir renk de değil bir fon. Çok doğru bir yanıt. Dolayısı ile Tuba bu gücü kullanmak istiyor. Her halde yaratıcı bir kimlikten dolayı siyaha bir tutku ekstra duyduğunu ilave edebilirim."

Yayın Tarihi : 17.10.2015 : 11:25

Etiketler : Moda    Tasarımcısı    Özlem    Süer    Tuba    Büyüküstün    Yaratıcı    Kimlikle    Siyaha    Tutkulu    Magazin   


Yorumlar

6558
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN