Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


PKK’nın Katliam Oyunu Var

PKK’nın Katliam Oyunu Var
Ağrı Valisi Musa Işın, Eleşkirt ilçesinde düzenlenen kaynaşma programında yaptığı konuşmada, PKK’nın Ağrı’yı Şırnak ve Hakkari’ye benzetme hedefi bulunduğunu bildirdi. Vali Işın, "Şu anda PKK’nın Doğubayazıt ve Gürbulak Sınır Kapısında böyle bir oyunu var. Bunu bertaraf etmeye çalışıyoruz. PKK’ya verilen talimat ’Doğubayazıt’ta ya da Gürbulak Sınır Kapısı’nda sivil katliam yapın, bunu da devlet yaptı’ diyelim" dedi.

 

 
Eleşkirt Belediye Başkanı AK Partili Sebahattin Sarı tarafından bugün belediye taziye evinde organize edilen esnaf, halk ve protokol üyelerinin kaynaşma programına katılan Vali Musa Işın, bir konuşma yaptı. Özellikle son 2 yıldır PKK ve destekçilerinin Ağrı üzerinde bir proje uyguladıklarına dikkati çeken Vali Işın, terör örgütünün Ağrı’yı Şırnak ve Hakkari’ye benzetmek hedefinde olduğunu savundu. Vali Işın, şunları söyledi:
 
"Değerli Eleşkirtliler, buna izin vermeyin. Eğer buna izin verirseniz çocuklarınızı dağa götürüp öldürürler. Terör örgütü araçlarınızı yakıyor, kız çocuklarınızı dağa götürüyor. İnsanlarımızı dağa götürüp tehdit edip haraç alıyorlar. Hepiniz bunu yaşadınız. Böyle bir alçaklık hiçbir yerde yoktur. İşte bunlar bu alçaklığı ve ihaneti yapan yaratıklardır. Ayrıca bunlar sizin dininizi bilmezler. Dininize düşmandırlar. Allah’ınıza düşmandırlar. Peygamberinize düşmandırlar. Kıblenizi tanımazlar, başka kıble gösterirler. Bizim güzel ülkemizi Afganistan’a, Suriye’ye çevirmek istiyorlar. Ama bizim devletimiz güçlüdür. Hepsinin üstesinden gelir. Özellikle Doğubayazıt’ta büyük bir sivil katliam yapıp bunu devlet yaptı diyecekler. Allah fırsat vermesin bunlara. Şu anda PKK’nın Doğubayazıt ve Gürbulak Sınır Kapısı’nda böyle bir oyunu var. Bunu bertaraf etmeye çalışıyoruz. PKK’ya verilen talimat ’Doğubayazıt’ta ya da Gürbulak Sınır Kapısı’nda sivil katliam yapın, bunu da devlet yaptı’ diyelim. Seçim öncesi de işimize yarasın. Nasıl olsa biz Kürtleri çok rahat kandırabiliyoruz. Siz Kürtleri kandıramayacaksınız. Kürtler inşallah faziletleri ile sizleri boğacaktır. Bakın Kürt halkı hiç bir zaman zalimlerin yanında yer almadı. Kürt dindardır, vatanına bağlıdır, Peygamberleri bir Allah’ı bir, kıbleleri bir. PKK kan ve gözyaşı vaat ediyor. Oysa devlet ise sevinç vaat ediyor, mutluluk vaat ediyor, huzur vaat ediyor."
 
Vali Musa Işın, Eleşkirt Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, AK Parti Milletvekili adayı Eleşkirtli Erhan Tenekeci, AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Arslan’ın katıldığı toplantıda konuşmaların ardından öğle yemeği verildi.

Yayın Tarihi : 16.10.2015 : 17:05

Etiketler : Ağrı    Valisi    Işın    Pkknın    Doğubayazıt    İle    Gürbulakta    Katliam    Oyunu    Var    Genel   


Yorumlar

3529
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN