Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İşgören Ben TV'ye Konuk Oldu

Sahne Tozu Tiyatrosu kurucusu, yönetmen ve oyuncu Çağlar İşgören Ben TV'de Mutlu Kopuz'un sunduğu Gün Ortası Haber Bülteni'ne konuk oldu.

 

İzmir'de tiyatro dalında yaptığı başarılarla adından sıkça söz ettiren, Sahne Tozu kurucusu Çağlar İşgören Ben TV stüdyolarında Mutlu Kopuz'un konuğu oldu.

Sahne Tozu'nun nasıl doğduğunu, yapılan faaliyetlerden ve İstanbul'a giderek Haldun Dormen'le tanışma öyküsünü anlatan İşgören Sahne Tozu'nun kurulmasında usta oyuncu ve hocam olarak nitelendirdiği Haldun Dormen'in çok büyük payı olduğunu belirtti.

Tiyatroya büyük bir aşkla bağlı olan Çağlar İşgören İstanbul'da Haldun Dormen'le görüştükten sonra Dormen'in Tiyatroya İstanbul'da değil İzmir'de devam etmesi gerektiğini söylemesinin ardından Dormen sayesinde İzmir'e tiyatroyu daha da sevdirdiğini ifade etti. 

Ayrıca Çağlar İşgören geçen sene izleyici karşısına çıkan ''Bir Şehnaz Oyunu''nun bu yıl yine sahnede olacağını söyleyerek, yeni oyunlarla ve müzikallerle tiyatro severlerin karşısında olacaklarının müjdesini verdi. 

 

Yayın Tarihi : 16.10.2015 : 16:08

Etiketler : çağlar işgören    sahne tozu tiyatrosu    haldun dormen    ben tv       


Yorumlar

8117
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN