Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kaya’dan Esnaf Buluşması

Kaya’dan Esnaf Buluşması
Seçim çalışmalarına devam eden AK Parti İzmir 1. bölge milletvekili adayı Mahmut Atilla Kaya, Karabağlar ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

 

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, seçim çalışmaları kapsamında Karabağlar ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlçede ilk olarak Bahçelievler’de hizmet veren taksici esnafıyla bir araya gelen Kaya, esnafın sorunlarını dinledi, hedeflerini anlattı. Burada taksicilerin kurduğu kahvaltı sofrasına konuk olan Kaya, taksilerin şehirler için vazgeçilmez hizmet araçlarından olduğunu vurgulayarak, "Dünyanın neresine giderseniz gidin taksilere ihtiyacınız vardır. Size en kritik anlarınızda, sevincinizde, üzüntünüzde, acil işlerinizde ulaşım hizmeti sunduğu gibi tanımadığınız bir bölge hakkında rehberlik de edebilirler. Bu nedenle taksicilerimiz bizler için son derece önemli. Sayın Cumhurbaşkanımız da fırsat buldukça taksi duraklarını ziyaret ederek taksici esnafımızla bir araya geliyor, görüş alışverişlerinde bulunuyor" diye konuştu.
 
Taksicilerle buluşmasının ardından Karabağlar’da bulunan İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret eden Mahmut Atilla Kaya, oda mensuplarının taleplerini dinleyerek yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Burada konuşan Kaya, AK Parti olarak her dönem esnafın yanında olduklarını vurgulayarak, istikrardan yana olan herkesin AK Parti’nin yeniden tek başına iktidar olmasını beklediğini söyledi. Kaya, "Partimiz 1 Kasım’dan güçlü olarak çıkarsa, güven, istikrar ve büyüme hızla devam edecek. Bu kararlılık bizi güçlü kılacak. Seçim beyannamemizde de belirttiğimiz gibi; AK Parti olarak esnafa desteğimiz artarak devam edecek. Esnafımıza 30 bin liraya kadar sıfır faizli kredi uygulaması başlayacak. Yine KOBİ’lerin finansman kaynaklarına erişimini kolaylaştıracağımız gibi, KOBİ’lerin finansmana erişiminin artırılması amacıyla taşınırların teminat olarak kullanılmasının önündeki engelleri de kaldıracağız. AK Parti öncülüğünde Türkiye büyüdükçe esnafımız da büyüyecek" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 16.10.2015 : 13:32

Etiketler : Kayadan    Esnaf    Buluşması    Bölge   


Yorumlar

7527
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN