Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''İlaç Gibi Milletvekili Olacağım''

AK Parti İzmir milletvekili adayı Necip Kalkan, Urla’da, partisinin Narlıdere İlçe Kadın Kolları yöneticileri ile bir araya geldiği kahvaltıda, "İzmir benim gibi milletvekilini eczanede arasa bulamaz. İzmir’in sorunlarına, hemşehrilerimizin dertlerine ilaç gibi milletvekili olacağım" dedi.

 

AK Parti İzmir 1. bölge milletvekili adayı Necip Kalkan Urla’da, AK Parti Narlıdere İlçe Kadın Kolları yöneticileri ile buluştu. Kalkan, yaptığı konuşmada başarıya giden yolun kadınlardan geçtiğini belirtti. Kalkan, İzmirli hemşerilerinin kendilerinden olmayan, yüzlerini dahi görmedikleri milletvekillerinden çok çektiklerini belirtirterek, "Halkın vekili olmak çok başka bir şey. Benim yüzüme iyi bakın, iyi tanıyın. Bu yüzü seçildiğim zaman çok göreceksiniz. Ben holdinglerin, sosyetik kurumların vekili değil, sokaktaki anamın, tayini çıkmamış öğretmenin, engelli kardeşimin, herkesin milletvekili olacağım. Çünkü halkın vekili benim. İzmir’in sorunlarına, hemşehrilerimizin dertlerine ilaç gibi milletvekili olacağım" dedi.
 
Açıklanan seçim beyannamesinin diğer siyasi partilerle değil, Avrupa’daki yaşam standardı yüksek ülkelerle mukayese edilmesi gerektiğini belirten Kalkan, "Türkiye’de yıllarca yapılan hizmetler ile altyapı çalışmalarının birçoğu tamamlandı. Artık sıra yaşam standartlarını yükseltmeye geldi. Seçim beyannamemiz, atılım yapmak isteyen gençlerin, kadınların önünü açacak. Emeklinin ve işçinin yanında olduğu da göz ardı edilmemeli" diye konuştu. Kalkan Urla ziyaretinin ardından Menderes’te İlçe Teşkilatı’na gitti. Ardından Menderes Pazarını ziyaret etti.

Yayın Tarihi : 16.10.2015 : 11:59

Etiketler : Kalkan    İlaç    Gibi    Olacağım    Bölge   


Yorumlar

5952
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN