Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sonbahar Hüznüne İyi Gelecek Öneriler

Sonbahar Hüznüne İyi Gelecek Öneriler
Sonbahar hüznü gelip çökmüşken üstümüze bize de size bu kasvetli havayı dağıtacak önerilerde bulunmak düşer.

 

Sonbahar kimileri için ayrılık ve hüzün kimileri içinse özlenen kahve battaniye ikilisi eşliğinde yağmur damlalarını izlemek cama düşerken.
 
Evet ekim ayı geldi hoşgeldi. Yağmurlu ve gri havayıda beraberinde getirdi. Biz de size bu kasvetli havada nasıl daha pozitif olabileceğinizle ilgili birkaç ipucu vereceğiz.
 
 
- Dilediğiniz kadar yiyebilirsiniz. Neden mi? Artık incecik kıyafetler giymeyeceğinize göre fazlalıklarınızı da kazakların altında kolayca saklayabilirsiniz. Yemekteki önceliğinizde kocaman bir dilim çikolata parçacıklı pasta olabilir. Hem böylece enerji de depolamış olursunuz.
 
 
- Uzun zamandır izlemek istediğiniz film arşivlerine dönme zamanı geldi. Yazın eve girmek bilmeyen bünyeler artık evde vakit geçirme dönemine girdi. Siz de yaz boyu ihmal ettiğiniz film arşivine dönebilirsiniz.
 
 
- Tabu ve pijama partileri yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza pijamalarını getirmelerini söyleyin ve başlasın tabu partisi.
 
 
- Sevgilinizle yakınlaşma vakti. Çok nemli ve sıcak geçen bir yazdan sonra sevgilinden uzaklaştıysanız hava sıcaklıkları Ona bol bol sarılabileceğiniz ideal derecede.
 
 
- Geçen sene sezon sonu indiriminden aldığınız o güzelim çizme ve botlarınızı giyme vakti geldi. Özellikle de bu yılın vazgeçilmezi yağmur çizmeleri.
 
Kaynak: Kadınvekadın.net

Yayın Tarihi : 16.10.2015 : 09:37

Etiketler : kadın    sonbahar    ekim    kasvet    hüzün    yağmur    mevsim    çizme    sevgili    hüznü önleyecek öneriler   


Yorumlar

3399
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN