Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Aksu’nun Annesinin Durumu Ciddiyetini Koruyor

Aksu’nun Annesinin Durumu Ciddiyetini Koruyor
İzmir’de yaşayan ve geçen pazar evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı Sezen Aksu’nun annesi 91 yaşındaki Şehriban Yıldırım’ın yoğun bakım ünitesindeki tedavisi sürüyor. Yıldırım’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan hastane Başhekimi Prof. Dr. Alp Demireller, Yıldırım’ın durumunun ciddiyetini koruduğunu belirtti.

 

 
Sanatçı Sezen Aksu’nun İzmir’de yaşayan annesi, emekli Fen Bilgisi öğretmeni Şehriban Yıldırım geçen pazar akşam saatlerinde evinde fenalaştı. Bir üniversite hastanesinde yapılan testlerin ardından Yıldırım, İzmir Kent Hastanesi’ne sevk edildi. Yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Yıldırım ile ilgili hastanenin Başhekimi Prof. Dr. Alp Demireller açıklama yaptı. Yaşlılığa bağlı sağlık sorunları bulunan Yıldırım’ın hastaneye ilk geldiği güne göre durumunun daha iyi olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Demireller, "Şehriban hanım, solunum güçlüğü ve kan basıncında düşme nedeniyle bir üniversite hastanesine götürülmüş. Oradaki ilk müdahalenin ardından hastanemize getirildi. Yoğun bakım ünitesindeki tedavisi sürüyor ve durumu ciddiyetini koruyor. Geldiği güne göre durumu daha iyi ancak hala solunum cihazına bağlı. Yaşlılığa bağlı bir takım rahatsızlıkları var, şu an en önemlisi solunumu sağlamak ve tansiyonunun düşmesini engellemek için ilaç veriliyor. Yoğun bakımdaki doktor arkadaşlarımız annesinin durumuyla ilgili sık sık Sezen hanıma bilgi veriyor. Hastanemizden ayrılmadan annesini bekliyor" dedi.
 
TARKAN GELECEK İDDİASI
 
Bu arada, ünlü sanatçı Tarkan’ın, annesini bir an olsun yalnız bırakmayan Sezen Aksu’yu ziyaret edeceği yönündeki söylenti heyecan yarattı. Ancak Tarkan’ın hastaneye henüz gelmediği öğrenildi.
 
 

Yayın Tarihi : 15.10.2015 : 16:00

Etiketler : Sezen    Aksunun    Annesinin    Durumu    Ciddiyetini    Koruyor    Genel   


Yorumlar

5667
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN