Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Mahalle Ziyaretleri Yatırıma Dönüşüyor

Mahalle Ziyaretleri Yatırıma Dönüşüyor
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Evka-4 Mahallesi Muhtarı Süleyman Ferah ile biraraya gelip çalışmaları yerinde gördü.

 

 
Mahallelinin beklentilerini ve isteklerini Muhtar Ferah’tan dinleyerek yerinde incelemeler yapan Başkan Atila, “Bornova’nın tüm mahallelerine eşit hizmet götürmek ve vatandaşların öncelikli isteklerini yerine getirmek için çalışıyoruz. Bu nedenle muhtarlarımızla sık sık biraraya geliyoruz. Yatırım ve çalışma programımızı vatandaşlarımızın en çok istediği işleri belirleyerek yapıyoruz" dedi. Evka-4’te otoparka olan ihtiyacın gündeme gelmesi üzerine hemen üç ayrı noktada düzenleme yaptıklarını belirten Başkan Atila, “Şimdi de muhtarımızla yaptığımız incelemeler neticesinde yeni çalışmalarımıza geçeceğiz" diye konuştu.
 
Evka-4 Mahallesi Muhtarı Süleyman Ferah da Başkan Olgun Atila’nın istekleriyle yakından ilgilendiğini ve sürekli iletişim halinde olduklarını belirterek, “Başkanımız sık sık mahallemize geliyor, çalışma yapılabilecek alanları birlikte inceliyoruz. Bu çalışma sistemiyle öncelik sırasına göre hizmetler geliyor. Başkanımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 15.10.2015 : 12:35

Etiketler : Mahalle    Ziyaretleri    Yatırıma    Dönüşüyor    Bölge   


Yorumlar

9086
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN