Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Romantik Giyinmekten Hoşlanıyorum''

''Romantik Giyinmekten Hoşlanıyorum''
Oyuncu Begüm Kütük, "Romantik giyinmekten hoşlanıyorum. Rahatlık, benim için çok önemli" dedi.

 

 
Bugüne kadar ’Mar’ filmi ’Siyad Film Festivali’nde en iyi film ödülü, Malatya Film Festivali Jüri Özel Ödülü, İskenderiye Uluslararası Film Festivali En iyi Film Ödülü’nü alan Kütük, uydu aracılığı ile yayın yapan MBC4 kanalındaki ‘Turki Ekstra’ programında soruları yanıtladı. Arap kanallarında da son dönemde yayınlanan ‘Çalıkuşu’ adlı dizide Neriman, ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisinde Defne karakterini canlandıran Begüm Kütük, modacı Özlem Süer’i ‘Romantik giyim anlayışı’ nedeniyle tercih ettiğini söyledi. Begüm Kütük, şöyle dedi:
 
"Özlem Süer’in modellerinin hepsi çok romantik, çok sofistike, elegan. Ben gündelik hayatta da Özlem hanımdan gidip bir parça alıp kendimi çok öz güvende hissedip, gezebiliyorum. Akşam çok önemli bir davete giderken de güzel bir abiye gece elbisesi ile çıkabiliyorum. Öyle olduğu için birbirinden farklı tarzlara sahip olduğundan benim ilk adresim diyebilirim. Çok çok seviyorum. Romantik giyinmekten hoşlanıyorum. Rahatlık, benim için çok önemli. Sadelikten yana daima yana olmayı seviyorum. Trendleri takip edip ona uygun giyinmeyi tercih ediyorum diyebiliyorum.”
 
6.5 METRE UZUNLUĞUNDAKİ GELİNLİK
 
Begüm Kütük, Erdil Yaşaroğlu ile 5 yıl önce evlendiğinde yaklaşık 6.5 metre uzunluğunda kuyruğu olan bir gelinlik giydiğini anlatırken, "Düğünümde her an giyemeyeceğim bir şeyi tercih ettim. Çok kabarık, kabarık bir eteği vardı. Yaklaşık 6.5 metre kuyruğum vardı. Çok kabarık bir gelinlikti yani. Barbie elbisesi gibiydi çok kocaman, çok güzeldi" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 15.10.2015 : 10:07

Etiketler : Begüm    Kütük    Romantik    Giyinmekten    Hoşlanıyorum    Magazin   


Yorumlar

4725
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN