Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Geceye Damga Vurdu

Star TV'de dün gece başlayan Kara Sevda dizisi ilk bölümüyle seyircinin beğenisini kazandı. Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün öpüşme sahnesi ise geceye damgasını vurdu. Dizinin ilk bölümünde öpüşme sahnesine yer verilmesi reyting kaygısı olarak yorumlandı.

 

DİZİNİN KONUSU
Dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal, mucizelere inanmaz. Ama bir gün, kendini en büyük mucizenin içinde bulur. Aşkın içinde. İhtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan, kendini hiçbir zaman o hayata ait hissetmez. Ve bir gün, kendi dünyasından olabildiğince uzak birine aşık olur. Kemal'e.
 
MUCİZEVİ AŞK
Birbirlerine son derece uzak hayatlar yaşayan Nihan ve Kemal, bu mucizevi aşkta birleşirler, denk olurlar. Birbirlerine sonsuzluk yemini ettiklerinde ise, hayatın böyle bir denkliğe izin vermediğini, ikisi de acı bir şekilde öğrenirler. Bir gecede değişen hayatları, Kemal'i uzaklara, Zonguldak'a savurur. Nihan'ı ise, yaptığı bir seçimin kollarına.
 
Yıllar sonra bir maden kazası, Kemal'in önüne bir sınav gibi iki yol koyacak. Yıllardır kaçtığı her şeyden saklanmaya devam mı edecek, yoksa geri dönüp kaybettiklerinin üzerine mi gidecek? Kemal bu iki yoldan birini seçtiğinde, Nihan'la arasındaki uçurum kapanacak, şartlar eşitlenecek ve kurulu dengeler yerinden oynayacak.Kemal'in en büyük sınavı, o seçimi yaptığı gün başlayacak. O günden sonra bir seçim, bir kara sevdaya bedel olacak...

Yayın Tarihi : 15.10.2015 : 10:06

Etiketler : Kara Sevda    dizi    ilk bölümü    Burak Özçivit    Neslihan Atagül    öpüşme sahnesi    geceye damga vurdu    ünlü    oyuncular   


Yorumlar

4537
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN