Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Eyvah Arkadaşım Karım Oldu'

'Eyvah Arkadaşım Karım Oldu'
Başarısız avukat Bülent ve zengin halası arasında geçen olayları anlatan "Eyvah Arkadaşım Karım Oldu" 25 Ekim 'de İstanbul Koza Tiyatrosu'nda sizi kahkahaya boğacak.

 

Avukat Bülent işlerinde çok başarılı değildir. Bu nedenle Mısır'da yaşayan halasından devamlı borç para ister. Halası bundan sonra para göndermesi için evlenme şartı koşar. Bülent ise halasından para alabilmek için "evlendim, çocuğum var" diyerek yalanlarına devam eder. 
 
Bülent'in Hüsnü isminde amatör tiyatrolarda oyun oynayan vasat bir oyuncu arkadaşı vardır. Bülent'in çapkın olduğunu bildiği için evine gelip kadın elbisesi ister. Kadın elbisesini denerken Bülent'e para yardımı yapan hala aniden çıkagelir. Hüsnü'yü (kadın kılığına girmiş) Bülent'in karısı Emel sanar. Bülent ve Hüsnü söyledikleri yalanı devam ettirir. Ortaya çıkan bu karışık olay daha da büyür ve komik bir hal alır. Bol kahkahalı, bol tempolu güzel bir vodvil örneği izleyeceksiniz.

Yayın Tarihi : 15.10.2015 : 09:24

Etiketler : Eyvah Arkadaşım Karım Oldu    Başarısız    avukat    Bülent    tiyatro    oyun    sahne    Hüsnü    amatör tiyatro    İstanbul Koza Tiyatrosu   


Yorumlar

3059
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN