Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Acil Serviste Kavga

Acil Serviste Kavga
Bursa’daki Çekirge Devlet Hastanesi’nin acil servisinde, hasta yakını ile özel güvenlik görevlisi arasında çıkan araç park etme tartışması kavgaya dönüştü. Hasta yakını, özel güvenlik görevlisine küfürler yağdırarak tekme attı. O anlar kameraya yansıdı.

 

Olay, Bursa’nın en büyük kamu sağlık kuruluşlarından biri olan Çekirge Devlet Hastanesi’nde meydana geldi. Bursa’da yayın yapan bir internet sitesi muhabiri tarafından görüntülenen olayda, hastaneye yakınını getiren bir kişi, aracını servisin girişine park edip içeri girdi. Ambulansların buraya geldiğini ve acil servisin önünün kapatılmamasını isteyen özel güvenlik görevlisi de hasta yakınını uyararak "Hastanı indir, sonra aracını çek" diyerek, ikazda bulundu. Ancak hasta yakını aracını çekmemekte ısrar edince ortam gerildi.
 
Hasta yakını, kendisine kötü davrandığını öne sürdüğü özel güvenlik görevlisine acilde tekme atınca o anlar kameraya yansıdı. Özel güvenlikçi arkadaşları ve polis memuru tarafından kurtarılırken, tekme atan hasta yakını ise bir süreliğine gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldı. Hasta yakını ile ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Yayın Tarihi : 14.10.2015 : 16:35

Etiketler : Acil    Serviste    Kavga   


Yorumlar

7518
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN