Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Hepsinde AKP'nin İmzası Var''

''Hepsinde AKP'nin İmzası Var''
Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Necat Karataş, AKP ve CHP’yi eleştirmeyi sürdürdü. Karataş, “Biri terörün önünü açan, diğeri de HDP oylarıyla raks eden partilerdir bunlar” diyerek siyasi rakiplerine gönderme yaptı.

 

Partisinin Kadın Kollarının tertip ettiği toplantıda konuşan MHP İzmir İl Başkanı Karataş şunları söyledi, “Çektiğimiz acılara bir bakın hepsinde AKP’nin imzası var! Komşularda “Sıfır Sorun” diyerek yola çıkan ve bütün komşularımızı iç savaşa sevk eden bir başbakanımız var; Ortadoğu’nun kan gölüne dönmesinden sorumlu olan bir zihniyet İş başında… Teröre verdiğimiz canların sayısı artıyor. Her gün acı yaşıyoruz. Nerede bu “Akiller” nerede “Açılımlar” nerede “Çözümler” hepsi iflas etti. Hepsi Türk milletine tehdit ve acı olarak geri döndü”.
 
AKP’nin İzmir Raporu
 
Sadece Türkiye’nin değil AKP’nin İzmir raporu da içler acısıdır. Her alanda çalışan insanımıza ait İki milyona yakın icra dosyası AKP politikalarının başarısını göstermektedir. Onlar konuşur AK Parti yapar sloganıyla Türkiye’yi İzmir’i bu noktaya siz getirdiniz. Şimdi “Memleket Meselesi” diyerek bunu ikiye mi katlayacaksınız? Memleket meselesinden bihaber kendi meseleleriyle meşgul olan AKP iktidarından fazla bir şey beklenmemelidir. Yük yine milletimizin yine hemşehrilerimizin omuzlarındadır.
 
CHP, HDP Sevicisi
 
Milletimiz acı yaşarken HDP’ ye şirin görünmek isteyen bir ana muhalefet CHP ile Karşı Karşıyayız! Sayın Kılıçtaroğluyla beraber her ağzını açan CHP’li bir HDP sevdası tutturdu gidiyor. “Madem öyle birleşin gitsin”  İzmir bu oyunu çok iyi görüyor. CHP İzmir’den bu defa sert bir yanıt alacak, MHP diyecektir dedi.

Yayın Tarihi : 14.10.2015 : 15:14

Etiketler : mhp    necat karataş    akp    izmir    rapor   


Yorumlar

1727
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN