Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ayrılan Sevgiliyi Tehdide 4 Yıl Hapis İstemi

Ayrılan Sevgiliyi Tehdide 4 Yıl Hapis İstemi
Erzurum’un Pazaryolu İlçesi’nde kendisinden ayrılan kız arkadaşı 18 yaşındaki A.K.’ya geri dönmesi için mesaj atıp tehdit ve hakaret ettiği öne sürülen 20 yaşındaki M.A., 4 yıla kadar hapis cezası istemi ile yargılanıyor.

 

 
Olay, geçen Şubat ayında meydana geldi. Pazaryolu’nda yaşayan M.A., iddiaya göre 4 yıl birlikte olduğu kız arkadaşının kendisinden ayrılmasını kabullenemedi. M.A. bunun üzerine ayrıldığı kız arkadaşının cep telefonuna mesajlar göndermeye başladı. "Geri dönmezsen durumun iyi değil bilmiş ol. Yarın ağzını burnunu dağıtacam, gerekirse okula gelecem, beni kötülüğe mecbur kılma" gibi hakaret ve küfür içerikli sözlerinde yer aldığı mesajları atan M.A. hakkında, genç kız ve ailesi şikayetçi oldu.
 
Şikayet üzerine M.A. hakkında İspir Asliye Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı. Eski erkek arkadaşının birlikte oldukları dönemde de küfürlü konuştuğunu anlatan A.K. mahkemede verdiği ifadede, "Aileme de hakaret ediyordu. Ayrıldıktan 1 sene sonra bana mesaj göndererek hakaret içeren sözler yazmaya başladı. Şikayetçiyim. Hakkımda çıkardığı dedikodular yüzünden okuldan ayrılmak zorunda kaldım" diye konuştu.
 
Mesajları A.K.’ya gönderdiğini kabul eden M.A. ise pişman olduğunu belirterek beraatini istedi. Duruşma dosyanın incelenmesi için Aralık ayına ertelendi.

Yayın Tarihi : 14.10.2015 : 11:12

Etiketler : Ayrılan    Sevgiliyi    Tehdide    Yıl    Hapis    İstemi   


Yorumlar

2187
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN