Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Maltepe’de Bombalı Saldırıya Protesto

Maltepe’de Bombalı Saldırıya Protesto
CHP’liler, Ankara’da 97 kişinin yaşamını yitirdiği bombalı intihar saldırısını Maltepe ilçesinde alkışlarla protesto etti.

 

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın da destek verdiği eyleme, CHP İstanbul 1. Bölge milletvekili adayları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Maltepe Meydanı’nda toplanan partililer önce bir varilin içerisinde ateş yaktı. "Yastayız. Ulusumuzun Başı Sağolsun" yazılı siyah pankart açan ve yakalarına siyah kurdela takan CHP’lilere, kendilerine "Maltepe Forum" adını veren yaklaşık 200 kişilik grup da destek verdi.
 
Ellerinde “Ankara katliamını unutmayacağız, unutturmayacağız" yazılı pankart taşıyan grup, Maltepe çarşısından meydana yürüdü.
 
Kalabalık, alkış tutarak ve slogan atarak yaşanan katliama tepki gösterdi.
 
“HERKES PAYINA DÜŞEN DERSİ ALMALI"
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Türkiye’nin karanlık sayfalarından birini yaşıyoruz. Özellikle Haziran seçimlerinden sonra ülkemizde peş peşe başlayan saldırılar yüzünden onlarca, binlerce insanımızı kaybettik. Bu saldırıdan sonra herkesin payına düşecek olan dersi almasını, bir an önce faillerin ortaya çıkarılarak cezalandırılmasını öngörüyoruz. Aksi takdirde Suruç’lar, Reyhanlı’lar ve Ankara’lar devam edecektir. Suçu sadece bir ya da birkaç kişinin üzerine atarak işin içerisinden çıkmak mümkün değil. Perde arkası en ince detaylara kadar incelenerek, sorumluların adaletin önüne çıkarılmasını temenni ediyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 13.10.2015 : 21:16

Etiketler : Maltepede    Chpliler    Bombalı    Saldırıyı    Alkışlarla    Protesto    Etti    Genel   


Yorumlar

8767
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN