Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Türkiye - İzlanda Dostluğu

Türkiye - İzlanda Dostluğu
Avrupa Şampiyonası eleme grubunda Türkiye-İzlanda maçı öncesi Konya’da taraftarlar dostluk mesajı verdi. Taraftarlar birbirlerine sarılarak, tebrik etti.

 

Türkiye A Milli takımı, Avrupa Şampiyonası grup elemelerini son maçını İzlanda ile yapacak. Konya Torku Arena’da gerçekleşecek maç öncesi polis stat çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Karşılaşmanın oynanacağı statta 750’nin üzerinde özel güvenlik görevlisi, 2 binin üzerinde de polis görev yaptı. Ankara’da meydana gelen bombalı saldırı nedeniye tüm seyirciler, detaylı üst aramasından geçirildi. Seyircilerin el ve sırt çantaları başta olmak üzere yanlarındaki sprey, su ve bira şişeleri de stada alınmadı.
 
DOSTLUK ÖPÜCÜGÜ
Maç öncesi Türk ve İzlanda taraftarı ise dostluk mesajı verdi. Taraftarlar birbirlerini öpüp, sarılarak, tebrik ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. 
 
8 BİN KADIN SEYİRCİ
42 bin kapasiteli statta satışa sunulan bütün biletler satılırken yaklaşık 8 bin kadın seyircinin maçı izleyeceği öğrenildi. Biletlerin 650’sinin İstanbul’dan 2 bin 200’nün yurdun diğer bölgelerinden, diğer kısmının ise Konya’dan satıldığı belirtildi.

Yayın Tarihi : 13.10.2015 : 21:11

Etiketler : Türkiye    -    İzlanda    Dostuluğu    Spor   


Yorumlar

7407
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN