Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Muhammet Yıldız Vefat Etti

Muhammet Yıldız Vefat Etti
Bornova Belediye Başkan Yardımcısı ve Maden Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Başkanı Muhammet Yıldız, beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.

 

 
2009 Yerel seçimlerinde ilk olarak CHP’den Bornova Belediye Meclisi üyesi seçilen, 2014 yerel seçimlerinden sonra da Bornova Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen 58 yaşındaki Muhammet Yıldız, 6 Ekim Salı günü kalp krizi teşhisiyle Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Stent takılan Muhammet Yıldız, yoğun bakımda tedavisi sürerken 9 Ekim’de beyin kanaması geçirdi. Beyin ölümü gerçekleşen ve kalbi makinaya bağlı olarak atan Yıldız bugün (13 Ekim Salı) vefat etti. Yıldız için yarın (14 Ekim Çarşamba) saat 14.00’te Bornova Belediyesi Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu’nda cenaze töreni düzenlenecek. Bornova Belediyesi’nden çalışma arkadaşları, siyasiler ve TMMOB Maden Mühendisleri Odası’ndan meslektaşları törene katılacak. Tören sonrası Yıldız’ın cenazesi Gaziosmanpaşa Mahallesi Debre Camisi’nde ikindide kılınacak cenaze namazının ardından Kavaklıdere Mezarlığı’nda toprağa verilecek.
 
Makedonya doğumlu olan Muhammet Yıldız, Eskişehir Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Maden Mühendisliği Bölümü’nden 1980 yılında mezun oldu. 2009-2014 yılları arasında Bornova Belediyesi’nde CHP Meclis Üyeliği görevinde bulunan, evli ve üç erkek çocuğu sahibi Yıldız, 15 Nisan 2014 tarihinden bu yana Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

Yayın Tarihi : 13.10.2015 : 13:47

Etiketler : Bornova    Belediyesi    Başkan    Yardımcısı    Muhammet    Yıldız    Etti    Bölge   


Yorumlar

4505
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN