Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Meclis'te Saygı Duruşunda Bulunuldu

Meclis'te Saygı Duruşunda Bulunuldu
İzmir Büyükşehir Meclisi’nde, Ankara'da yaşanan faciada hayatını kaybedenler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

 

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısında, Ankara’da Barış mitingi öncesi gerçekleşen bombalı saldırıda yaşamanı yitiren 97 kişi ve tüm şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP, AKP ve MHP’liler saldırıyı kınadı.
 
Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısını açılışında konuşan Başkan Aziz Kocaoğlu, "10 Ekim Cumartesi günü Ankara’da yaşanan feci olay hepimizin yüreğini sızlattı. Millet olarak yastayız. Saldırıyı kınıyoruz. Tüm şehitler ve Ankara’da yitirilen canlar için 1 dakikalık saygı duruşunda bulanacağız" dedi. CHP, AKP, MHP ve bağımsız üyelerin bulunduğu Meclis üyeleri, belediye başkanları, bürokratlar ve izleyiciler 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu. AKP Grup Başkan Vekili Bilal Doğan, bombalı saldırının birlik ve beraberliğe yönelik yapıldığını, şiddetle kınadıklarını belirtti. Doğan, "Bu saldırı bir üst akıl işidir. Ülkenin hassas dönemden geçerken, her seçim döneminde buna benzer olaylar meydana geldiğini görüyoruz" dedi. CHP Grup Sözcüsü Deniz Yücel ve MHP’li üye Remzi Taktakoğlu da saldırıyı kınadıklarını söyledi.

Yayın Tarihi : 12.10.2015 : 19:47

Etiketler : İzmir    Büyükşehir    Meclisinde    Dakika    Saygı    Duruşu    Genel   


Yorumlar

9695
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN