Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Cinayet Terapisi'

'Cinayet Terapisi'
Zygmunt Mitoszewski'nin kaleme aldığı ve Seda Köycü'nün çevirmenliğini üstlendiği 'Cinayet Terapisi' raflarda yerini aldı.

 

Birbirini tanımayan bir grup insan ve çıkışı olmayan bir psikolojik labirent Şehrin merkezindeki eski bir binada katılımcıların birbirlerinin akrabaları rolüne girerek o gün için seçilen hastanın psikolojik analizinin yapıldığı bir grup terapisi... Ancak o hafta sonu gerçekleşen seans öncekilerden çok farklıydı.
 
Hastalardan biri ertesi sabah ölü bulunduğunda herkes bunun bir intihar olduğuna inanır. Olayı araştıran dedektif Teodor Szacki ise hikayenin kayıp parçalarını birleştirdikçe şaşırtıcı bir oyunla karşı karşıya kaldığını fark eder. Katil terapiye katılanlardan biri midir? Yoksa kurban kendini rolüne kaptırdığı için mi ölüme gitmiştir? Ve Szacki terapiye katılan kişilerin anlattıklarının doğruluğunu sorgularken kurbanın geçmişinde akıl almaz bir gizem keşfeder. Szacki'nin bulduğu her bir ipucu, onu zehirli sarmaşık gibi saran bir başka cinayete götürecek ve bir girdabın içine çekecektir.
 

Yayın Tarihi : 12.10.2015 : 09:02

Etiketler : Zygmunt Mitoszewski    Seda Köycü    Cinayet Terapisi    kitap    insan    labirent Şehri    cinayet    ölüm    psikolojik analiz   


Yorumlar

8885
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN