Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Adli Tıp Kurumu Önünde Acı Bekleyiş

Adli Tıp Kurumu Önünde Acı Bekleyiş
Ankara’da dün düzenlenen terör saldırısında yaşamını yitirenlerin aileleri, otopsi sonuçları ve kimlik tespitlerinin sonuçlandırılması için Ankara Adli Tıp Kurumu Başkanlığı önünde bekleyişlerini sürdürüyor.

 

Ankara’da cumartesi günü ’Emek, Barış ve Demokrasi’ mitinginin toplanma yeri olan Ankara Tren Garı önünde meydana gelen patlamada ölenlerin aileleri, otopsi sonucu ve kimlik tespiti için Ankara Adli Tıp Kurumu Başkanlığı önündeki beklemelerini gözyaşları arasında sürdürüyor. Yenimahalle Balediyesi’nin kurduğu çadırlar ve Kızılay’ın yaptığı yiyecek içecek desteğiyle beklemelerini sürdüren aileler gözyaşlarını tutamıyor. Geceyi de burada geçiren ailelerin yaşamını yitiren yakınlarıyla ilgili yaşam hikayeleri de dikkati çekiyor.
 
ÖNCE OĞLU, SONRA TORUNU, ŞİMDİ KENDİSİ HAYATINI KAYBETTİ
 
Yakınları ’Meryem Ana’ diye sözünü ettikleri  65 yaşındaki Meryem Bulut’un yaklaşık 6 ay önce oğlunu, 1 ay önce de torununu Kobani’de kaybettiğini, kendisinin de Ankara’daki bombalı saldırıda öldüğünü anlattı. Bulut’un yakınları, Meryem Bulut’un İstanbul’dan ’Barış Aileleri Grubu’ ile birlikte Ankara’ya gelen 21 kişiden 5’inin de birlikte öldüğünü söyledi.
 
Adli Tıp Kurumu önünde cenazeleri memleketlerine götürmek için Ankara’nın dört bir yanındaki il ve ilçelerinden cenaze araçlarının da getirildiği dikkati çekti.

Yayın Tarihi : 11.10.2015 : 17:16

Etiketler : Adli    Tıp    Kurumu    Önünde    Acı    Bekleyiş    Genel   


Yorumlar

4445
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN