Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Evlenmesini Değil,okumasını İstiyorum''

''Evlenmesini Değil,okumasını İstiyorum''
Eskişehir’de oturan 39 yaşındaki Ahmet Bakırcı, lise öğrencisi kızı 15 yaşındaki F.’nin 18 yaşındaki Ş.U. tarafından evlenme vaadiyle kaçırıldığını belirterek şikayetçi oldu. Bakırcı, "Bu gencin yakınları bize kızımın evlenmesi için anlaşalım diyorlar. Ben kızımın evlenmesini değil okumasını istiyorum" dedi.

 

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde işçi Ahmet Bakırcı, kayıp başvurusunda bulunmasından sonra Ş.U.’nun bazı yakınlarının kendilerini telefonla aradığını ve kızının  evlenmek vaadiyle kaçırdığını söylediklerini bildirdi. Kızının evlenmesini değil okumasını istediğini ifade eden Ahmet Bakırcı şöyle konuştu:
 
"Bu gencin yakınları, kızımı kaçıran gencin onunla evlenmek istediğini belirterek, ’Gelin anlaşalım. Çocukları evlendirelim’ dedi. Ben buna karşı çıktım. Kızımın neredeyse bulunup bize teslim edilmesini istedim. Kızım henüz 15 yaşında. Kzımın evlenmesini değil okumasını istiyorum. Ayrıca kızımın hayatından da endişe duyuyorum. Yetkililerden bir an önce kızımın bulunmasını istiyorum."

Yayın Tarihi : 11.10.2015 : 12:47

Etiketler : Kızı    Kaçırılan    Baba    Evlenmesini    Değilokumasını    İstiyorum   


Yorumlar

7234
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN