Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Senem Kılıç’tan Sağduyu Çağrısı

Senem Kılıç’tan Sağduyu Çağrısı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir 1. bölge milletvekili adayı Senem Kılıç Ankara’da yaşanan teör eylemini kınayarak, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralı vatandaşlara ise acil şifalar diledi. MHP olarak terörün her türlüsüne en başından bu yana karşı olduklarını vurgulayan Kılıç, tüm vatandaşlara sağduyu çağrısı yaptı.

 

Başkent Ankara’da Türk milletinin terörün kanlı ve hain yüzüne bir kez daha maruz kaldığını söyleyen Kılıç, "Ülkemizin geleceği hiç olmadığı kadar tehlike altındadır. Hain eller tarafından ardı ardına yinelenen saldırılar ve sahnelenen hıyanet senaryoları milletimizin dayanışma ruhunu ve kardeşliğimizi hedef almaktadır. Ülkemizin kalbinde, Kurtuluş Savaşı destanımızın karargahı Başkent Ankara’nın göbeğinde bombalar patlatma cesaretini gösterenler kim olursa olsun bir an evvel ortaya çıkarılmalı ve hak ettikleri cezayı almalıdır. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de vurguladığı gibi sabredecek takatimiz artık kalmamıştır. Devleti yönetenler taşıdıkları sorumluluğun bilincine varmalı milletin kendilerinden beklediği ciddiyeti göstermelidir" dedi.
 
MHP olarak büyükşehirlere yönelebilecek terör saldırıları konusunda defalarca uyarıda bulunduklarını belirten Kılıç, “Ankara’daki son patlama tek kelimeyle bir yıkımdır. Canlı bombaların başkentimize kadar gelebilmesi, güvenlik ve istihbarat kurumlarının ise bundan habersiz kalmaları ise sorgulanması gereken ayrı bir sorumdur. Teröristler tüm Türkiye’ye her an her yerde canımıza kast edebilecek güce sahip olduklarını göstermiştir. Artık hiçbir vatandaşımızın can ve mal güvenliği kalmamıştır. AKP’nin terör örgütlerine verdiği taviz ve gösterdiği teslimiyet bize ölüm olarak dönmekte ve ülkemiz kanlı terör örgütleriyle kol kola yürütülen gayri milli politikanın bedelini ödemek zorunda bırakılmaktadır" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 11.10.2015 : 12:25

Etiketler : Senem    Kılıçtan    Sağduyu    Çağrısı    Bölge   


Yorumlar

4731
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN