Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hunca Son Yolculuğuna Uğurlandı

Hunca Son Yolculuğuna Uğurlandı
Evinden ’alışverişe çıkıyorum’ diyerek ayrıldıktan sonra kaybolan ve 2 gün sonra kaza yapmış aracının içinde ölü halde bulunan Sema Hunca son yolculuğuna uğurlandı.

 

 
Hunca için Levent Camii’nde öğle namazı sonrası cenaze namazı kılındı. Hunca’nın tabutu Galatasaray bayrağı ile sarıldı. Cenazeye Hunca’nın üvey oğlu Tuncer Hunca’nın yanı sıra yeğenleri, CHP İstanbul Milletvekili adayı Mustafa Sarıgül ve sevenleri katıldı. Hunca’nın cenazesi kılınan cenaze namazından sonra toprağa verilmek üzere Kırklareli’ne götürüldü.
 
Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sarıgül, Hunca ailesini uzun yıllardan beri tanıdığını söyledi. Sarıgül, "Adnan abiyle çok güzel günlerimiz oldu. Mutlaka trafik güvenliğini almak lazım. İsviçre dağlarına çıkıyorsunuz. Araba ne kadar kayarsa kaysın bariyere takılıyorsunuz. Biz burada uçup gidiyoruz. Aileye rahmet diliyorum. Bu yola dikkatli bakılması lazım. Kalıcı tedbirlerin alınması lazım. Bariyere takılmanız lazım. İstanbul’un içinde böyle bir kazada bu çağda böylesine ölümler oluyorsa çok dikkatli düşünmemiz lazım ve derhal bu noktada tedbir alınması lazım. Kazanın dışında ihtimal duymadım ama böyle bir kazada bariyerlerin olması lazım. O bariyerler öyle hesaplanmalı ki 50 tonluk TIR takılsa bile devrilmemeli. İstanbul’un içini konuşuyoruz. Böylesine bir vefat tamamen ihmalden kaynaklanan vefat diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Yayın Tarihi : 10.10.2015 : 15:22

Etiketler : Kozmetik    Kraliçesi    Sema    Hunca    Son    Yolculuğuna    Uğurlandı    Genel   


Yorumlar

5900
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN