Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Altınordu’da Hedef Avrupa

Altınordu’da Hedef Avrupa
PTT 1’inci Lig ekiplerinden Altınordu’da Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, asıl hedeflerinin kulübün 100’üncü kuruluş yıldönümü olan 2023’te Avrupa kupalarında yarışmak olduğunu söyledi. 

 

 
Eroğlu, Avrupa futbolunun geldiği son noktayı, maç ve antrenman sistemlerini, altyapıdaki tüm teknik kadrolara detaylı bir sunumla anlattı. Teknik direktör  Eroğlu, "Hedefimiz PTT 1’inci Lig veya Süper Lig değil. 100’üncü yılımızda Avrupa’da olmayı hedefliyoruz. Ve o günün şartlarına şimdiden hazırlanmamız gerekiyor" dedi.
 
Kırmızı lacivertlilerin tüm yaş gruplarındaki takımlarının çabuk açılıp, çabuk kapanan bir sistemle oynaması gerektiğinin altını çizen Eroğlu, "Dortmund, Schalke 04 ve Hoffenheim gibi kulüplerin sistemlerini antrenörlerimize görüntülü olarak aktararak çok önemli bilgilendirmeler yaptık" diye konuştu. U15, U16, U18 ve U19 takımlarının antrenörleriyle bir araya gelen Eroğlu’nun bu sunumunu daha sonra U11, U12, U13 ve U14 ekiplerinde görevli teknik adamlar için de tekrarlayacağı bildirildi.

Yayın Tarihi : 10.10.2015 : 13:25

Etiketler : Altınorduda    Hedef    Avrupa    Spor   


Yorumlar

5124
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN