Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Su Kongresi Sona Erdi

Su Kongresi Sona Erdi
Türkiye’nin en büyük fuarı durumundaki Fuar İzmir’in ilk kongresi 3’üncü Uluslararası Sürdürülebilir Su Kongresi, sona erdi. Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde İZFAŞ ve İZSU’nun işbirliğinde düzenlenen kongre, 8 ve 9 Ekim tarihlerinde gerçekleştirildi.

 

Fuar İzmir’deki, 3’üncü Uluslararası Sürdürülebilir Su Kongresi’nde, Türkiye Belediyeler Birliği, KEBB Mevzuat Bilgilendirme ve Ege Belediyeler Birliği toplantıları ile Türk -Macar Su Çalışma Grubu’nun ilk toplantısı gerçekleştirildi. Su kongresine, 10 ülkeden 70’den fazla konuşmacı yer aldı ve 75 bildiri sunuldu. 12 farklı oturumda gerçekleştirilen kongrede, "Sürdürülebilir Atık Yönetimi" paneli düzenlendi.
 
"Sürdürülebilir Atık Yönetimi" panelinde ise, Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Osman Nuri Özcan, Eskişehir’in elektronik sayaç sunumunu yaptı. Özcan, elektronik sayacın Eskişehir, İzmir, İstanbul ve Ankara’da uygulanan bir ölçek sistemi olduğuna değindi.
 
İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Alişan Koyuncu da, "Ülkemizin su kanalizasyon idareleri olarak sunduğumuz her hizmetin kalitesini yükseltmek, verimliliğimizi artırmak, maliyetleri düşürmek için alanımızdaki yeni uygulamaları dünya ölçeğinde takip ediyoruz. Rüzgâr türbini inşa ederek ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi kendimiz üreteceğiz" dedi. 8 ve 9 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen kongre sona erdi.
 

Yayın Tarihi : 10.10.2015 : 12:46

Etiketler : Fuar    İzmirin    İlk    Kongresi    Olma    Özelliğini    Taşıyan    Sürdürülebilir    Su    Sona    Erdi    Bölge   


Yorumlar

1202
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN