Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Elektrik Mühendislerine Akademik Destek

Elektrik Mühendislerine Akademik Destek
Yaşar Üniversitesi ile TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi arasında lisansüstü programlar için işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında şube üyeleri ve yakınları lisansüstü programlardan faydalanabilecek.

 

Selçuk Yaşar Kampüsü’nde gerçekleştirilen törende, Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemali Dinçer ile TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Başkanı Mahir Ulutaş protokolü imzaladı. Yaşar Üniversitesi’nin belediyeler, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Cemali Dinçer, İzmir için eğitim işbirliklerinin devam edeceğini söyledi. Dinçer, “Yaşar Üniversitesi olarak üretilen bilim ve bilgiyi paylaşmaya devam ediyoruz. Diğer meslek gruplarında olduğu gibi yüksek lisanslı mühendislerimizin sayısının artması için destek vermek istedik. İşbirliklerimiz sürmeye devam edecekö dedi.
 
Teknolojinin her yıl geliştiğine değinen TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Başkanı Mahir Ulutaş ise mühendislerin gelişen ve yenilenin teknolojiyi yakalayabilmek için kendilerini geliştirmeleri gerektiğini belirtti. Ulutaş, “Bu protokol sayesinde pek çok mühendis eğitimlerine lisansüstünde devam edebilecek. Mesleki kariyerleri için faydalı olacağını düşünüyoruz" diye konuştu.
 
 

Yayın Tarihi : 10.10.2015 : 12:08

Etiketler : Elektrik    Mühendislerine    Akademik    Destek    Bölge   


Yorumlar

6886
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN