Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Minibüslere Kaçak Yakıt Denetimi

Minibüslere Kaçak Yakıt Denetimi
Aydın kent merkezinde, polis tarafından bir haftadır yürüten çalışmada, özel halk minibüsleri ile okul servis minibüsleri denetlendi. Minibüslerin yakıt depolarından alınan yakıt örnekleri test edildi, kaçak olup olmadığı incelendi.

 

Aydın kent merkezinde bir haftadır gerçekleştirilen çalışmalarda yaklaşık 180 özel halk minibüsü ve 300’den fazla okul servis minibüsü denetlendi. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Mali Suçlar Büro Amirliği, İl Jandarma Komutanlığı Mali Suçlar Büro Amirliği, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri ile Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ekiplerinin katıldığı denetlemede; minibüslerin yakıt depolarından alınan yakıt örnekleri test edildi. Kaçak olup olmadığı kontrol edildi. Denetimlerde kaçak mazot kullanan kimseye rastlanılmadığı bildirildi. Bu arada Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri de minibüslerin evraklarını kontrol etti. Evrak kontrolünde de herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadığı kaydedildi.
 
Minibüslerde yapılan denetimleri desteklediklerini söyleyen minibüs sürücüsü Özcan Öz, "Biz kurallara uyuyoruz. Herkesin de uyması gerekiyor. Bütün evraklarımız tam olduğu gibi kaçak mazot da kullanmanın araçlarımıza zarar verdiğini biliyoruz" dedi. Öğrenci velileri de çocuklarını emanet ettikleri servislerin güvenli olması gerektiğini belirterek, "Bu tür denetimlerin daha sıklıkla yapılmasını istiyoruz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 09.10.2015 : 19:29

Etiketler : Minibüslere    Kaçak    Yakıt    Denetimi    Genel   


Yorumlar

9912
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN