Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Mezunlar Günbatımı Kokteyli’nde Buluştu

Mezunlar Günbatımı Kokteyli’nde Buluştu
İzmir Özel Çamlaraltı Koleji’nin her yıl geleneksel olarak gerçekletirdiği günbatımı kokteylinde eski ve yeni mezunların yanı sıra; veliler ve öğretmenler bir araya geldi.

 

Çamlaraltı Koleji’nin çamlı bahçesinde gerçekleştirilen kokteyle katılan 100’ü aşkın konuk, eski sınıf arkadaşları ve okullarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. Kokteylde konuşan Genel Müdür Gülçağ Gençer, 61 yıllık köklü geçmişiyle Çamlaraltı Koleji ’nin birçok kuşağın anılarında yer etmiş bir eğitim çınarı olduğunu söyledi. Çamlaraltı Ailesi’nin giderek büyüdüğünü belirterek, “Böyle geniş bir ailenin üyesi olmaktan onur duyuyoruz. Biz bu aile içinde pek çok güzelliği paylaştık, paylaşıyoruz ve paylaşacağız. Aramıza yeni katılan siz değerli velilerimizi de aynı paylaşımın içine davet etmekten mutluluk duyuyorum" diye konuştu.
 
Konuklar, müzik öğretmenleri Ömür Bora Yaşaroğlu ve Açelya Şahin Çınar’ın keman ve gitarla sunduğu müzik dinletisiyle keyifli vakit geçirdi. Eski günlerin yad edildiği ve anıların tazelendiği gecede, birlik - beraberlik ve dayanışma ruhundan güzel örnekler sergilendi.

Yayın Tarihi : 09.10.2015 : 12:16

Etiketler : Mezunlar    Günbatımı    Kokteylinde    Buluştu    Bölge   


Yorumlar

4397
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN