Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bornova’da Ortak Akıl Toplantısı

Bornova’da Ortak Akıl Toplantısı
İzmir’in Bornova İlçesi’ndeki muhtarlar, beklenti ve taleplerini ortaya koymaları için Bornova Belediyesi tarafından düzenlenen ’ortak akıl’ toplantıda biraraya geldi.

 

Bornovalı muhtarlar Şahin Tepesi Kafeterya’da düzenlenen toplantıda biraraya geldi. Toplantıya Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın yanısıra 1 Kasım seçimlerinde yeniden aday olan CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır ile CHP İzmir milletvekili adayı Atila Sertel de katıldı. Muhtarlar mahalleleriyle ilgili düşünce ve taleplerini Atila, Sındır ve Sertel’e aktarma imkanı buldu. Toplantının açılış konuşmasını yapan Bornova Muhtarlar Derneği Başkanı Erkan Güler, Bornova’da muhtarların yerel yönetim ile uyum içinde çalışmasını, “Bornova bizim evimiz. Biz de bu evin içinde bir aileyiz" sözleriyle anlattı. Güler, “Birlikte olursak herşeyi başaracağımıza inanıyorum" dedi.
 
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da Türkiye’nin şehit haberleriyle sarsıldığını ve kötü bir dönemden geçildiğini hatırlattı. Yerel yönetimlerin ve onun halka en yakın temas noktası olan muhtarlıkların önemine dikkat çeken Başkan Atila, “Belediye başkanı olarak Bornova’ya hizmet etmekten büyük bir onur duyuyorum. Daha iyi hizmet verebilmek için de sürekli çalışıyoruz" dedi.
 
Muhtarların mahalleleri için çok önemli bir görevi yerine getirdiklerini belirten Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, 1 Kasım’da yapılacak genel seçimlerde ülkenin aydınlık bir geleceğe kavuşması için her vatandaş gibi muhtarların da en doğru kararı verme gayretinde olacağına inandığını söyledi.
 
Atila Sertel de daha çocukken İzmir’e ilk geldiğinde Bornova Çamdibi’nde bir eve yerleştiklerini ve sonraki yıllarda da bu ilçede çok güzel dostluklar geliştirdiğini belirterek, “Ben dostluklara önem veririm. Bornova ve Bornovalı dostlarım da benim için çok önemli" dedi.

Yayın Tarihi : 09.10.2015 : 11:46

Etiketler : Bornovada    Ortak    Akıl    Toplantısı    Bölge   


Yorumlar

7155
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN