Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Seçim Öncesi Trafolara Bakım

Seçim Öncesi Trafolara Bakım
Bursa’da seçimlere 20 gün kala trafolar ve ana akım hatlarında bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçelerinin 42 mahallesinde 7 saatlik elektrik kesintisi uygulanarak tesislerde meydana gelen arızalar gideriliyor, hatların genel kontrolleri yapılıyor.

 

 
Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) tarafından Nilüfer, Yıldırım ve Osmangazi ilçelerinde bulunan trafolar ve ana akım hatlarında bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Saat 00.30- 07.30 saatleri arasında Nilüfer ilçesi’nde Karaman, Odunluk Mahalleleri ile Mudanya ve İzmir Yolu güzergahlarında Osmangazi ilçesi’nde Emek, Adnan Menderes, Geçit, Fatih Sultan Mehmet, Zekai Gümüşdiş, Nilüfer Köy,Yeni Bağlar, Akpınar, Hamitler, Bağlarbaşı,Yeni Karaman, Adalet, Hürriyet, Şehreküstü, Altıparmak, Aktarhüssam, Şehabettinpaşa, İntizam, Selimiye, Yahşibey, Kuruçeşme, Reyhan, Hocahasan, Kiremitçi, Doğanbey, Kırcaali, Tayakadın, Tuzpazarı, Orhanbey, Alacamescid, Hocaalizade, Tahtakale, Nalbantoğlu, Demirtaşpaşa, Kayhan, Ahmetpaşa, Ebuishak, Ulu Mahalle, Hacı İlyas, Osmangazi Mahalleleri ile Kapalıçarşı civarına trafolar ve ana akım hatlarında bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik verilemedi.
 
Yıldırım ilçesinde ise bazı mahallelere giden trafo ve hatlarda yapılan çalışmalar nedeniyle zaman zaman bir ve iki saatlik elektrik kesintisi uygulandı. Yetkililer elektrik kesintilerinin rutin bakım ve onarım çalışması olduğunu belirterek belirli gün ve saatlerde çeşitli mahallelerde kesintiler yapılım bakım ve onarım çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Yayın Tarihi : 09.10.2015 : 10:15

Etiketler : Bursada    Seçim    Öncesi    Trafolarda    Genel    Bakım    Yapılıyor   


Yorumlar

2771
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN