Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Ödünç Yaşamlar'

'Ödünç Yaşamlar'
Eğlenceli, keyifli, uçuk-kaçık, insanın içini açan, yaşam enerjisini yükselten güldürü Ödünç Yaşamlar, 13 Ekim 2015 tarihinde Sabancı Gösteri Merkezi'nde sahnelenecek.

 

Ali Poyrazoğlu, en gülünecek olayları ciddiyet penceresinden, en ağlanacak olayları güldürerek sergileyen bir usta.
 
“Ödünç Yaşamlar” da yine bir ilki deniyor. Farklı bir tarzın öncülüğünü yapıyor… Güldürü ustalığıyla yaşam koçluğu seminerlerini birleştiriyor. Kendisinden bir ‘uzatmalı’ öğrenciden yola çıkarak tadına doyulmaz öyküler demetiyle seyirciyi bir yandan güldürürken bir yandan da herkesin yaşamındaki en önemli olgularla ilgili aydınlatıcı bakışını paylaşıyor. “Ödünç Yaşamlar” özel yaşamında, kendinde, iş yaşamında, aşk hayatında, farkı yaratmak isteyen herkesin kullanması gereken yöntemler üstüne düşünen bir gösteri.
 
Eğer iş yerinizde, evinizde, aşkınızda, yaşamla olan ilişkinizde bir fark yaratmanın peşindeyseniz, kendinizden bir marka çıkaracağınıza inanıyorsanız “Ödünç Yaşamlar” en az üç kere izleyeceğiniz bir oyun olacak.. Ali Poyrazoğlu’nun, çalışma yöntemlerini, yasakları, alışkanlıkları hınzır bir uslupla “ti”ye alan ezber-bozan gösterisi “Ödünç Yaşamlar”ı sakın kaçırmayın.
 
Yazan - Yöneten: Ali Poyrazoğlu
 

Yayın Tarihi : 09.10.2015 : 08:55

Etiketler : Ödünç Yaşamlar    Ali Poyrazoğlu    tiyatrocu    ünlü    oyuncu    Sabancı Gösteri Merkezi    sahne    oyun   


Yorumlar

9837
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN