Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Cemer Fuara Damga Vuracak

Kent EXPO fuarında, Cemer Kent ekipmanları da yerini aldı. Firma fuarda kurduğu stantta sektör temsilcilerini beklerken Cemer firması Genel Müdür yardımcısı ve AK Parti eski il başkanı Ömer Cihat Akay ile hem fuar izlenimlerini hemde 1 kasım seçimlerinden beklentilerini konuştuk.

 

Kent Expo fuarı, Fuarİzmir'de kapılarını açtı. Cemer Kent Ekipmanları da fuardaki yerini aldı. Sektörde 20. yılını doldurmuş olan firma yeni nesil oyun gruplarını Kent EXPO Fuarında tanıtıyor. 
 
Cemer firması Genel Müdür Yardımcısı ve AK Parti Eski İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay fuar hakkındaki görüşlerini paylaştı. Akay, ''biz İzmir'deki kent fuarlarına katılmayı firma olarak kendimize gaye edindik. Özellikle Ege bölgesinden ve yurdun değişik bölgelerinden gelen belediyelere burada firmamızı tanıtmak için bir gayret içinde olacağız. Fuarın öncelikle kentimize, ülkemize ve katılan firmalarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum'' dedi. 
 
Akay ayrıca 1 Kasım seçimleri ile ilgili de konuştu. AK Parti Eski İl Başkanı Akay, Türkiye 19 ayda dördüncü seçimine gidiyor.  7 Haziran'dan kısa bir süre sonra yeniden 1 Kasım'da genel seçimlerim yapılacak olması ülke açısından son derece önemli o tarihte yapılan seçimlerde bir partinin iktidar olmayışı aynı zamanda koalisyon imkanlarınında oluşmaması sebebi ile alınan erken seçim kararı ile yeni bir seçim sürecine girdik.Bugün ayın 8'i seçimlere yaklaşık 22 gün var. Yapılacak olan seçimin özellikle Türkiye de tek başına iktidar olacak bir partinin bu da tabi bizim dilek ve temennimiz AK Parti olması. AK Partinin tekrar tek başına iktidar olması istikrarın ve yatırımın devamı açısından son derece önemli. 7 Haziran seçimlerinden insanlar değişik partilere oy vermiş olabilirler belki bir macera arayışına girmiş olabilirler ama ben 1 Kasım'da inşallah seçmenin geçmişte yapılan bu hataları tekrar etmeyeceğini AK Partiyi tek başına iktidara getireceklerine inanıyorum''dedi.
 
Akay, Binali Yıldırım'ın yeniden İzmir'den aday gösterilmesi İzmir için bir avantaj İnşallah Binali Bakanımızla birlikte İzmir hakettiği yerlere gelecektir diye konuştu. 
 
 
 
 
 
 
 

Yayın Tarihi : 08.10.2015 : 16:49

Etiketler : cemer    firma    ömer cihat akay    binali yıldırım    izmir    kent expo   


Yorumlar

1920
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN