Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kılıçdaroğlu İlçe Turu Yapacak

Kılıçdaroğlu İlçe Turu Yapacak
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın seçim bölgesi İzmir’de pek çok ilçeye ziyaretlerde bulunacak ve mini mitinglerle halka seslenecek.

 

Uşak programının bitiminin ardından bu akşam İzmir’e gelecek olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yarın da ilçe ziyaretlerinde bulunacak. Önümüzdeki 1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan genel seçimlerde İzmir 2’inci Bölge 2’inci sıradan milletvekili adayı olan Kılıçdaroğlu, kentte yoğun bir program gerçekleştirecek. Mini mitinglerin yanı sıra esnafla buluşacak, göçmen derneği temsilcileriyle bir araya gelecek. 9 Ekim Cuma günü saat 10.00’da konakladığı Balçova-İnciraltı Özdilek Wyndham Otel’den çıkış yapacak olan Kılıçdaroğlu, yaklaşık bir saat Balçova’daki Sakarya ve Ada Caddesi’nde halkı selamlayacak. Saat 11.00’de Gaziemir’e geçecek olan Kılıçdaroğlu, Abdullah Arda Meydanı’nda esnaf ziyareti yapacak, halkla sohbet edecek. Öğle saatlerini göçmen derneklerine ayıran Kılıçdaroğlu, Kozağaç’taki Uluslararası Balkan Dernekleri Federasyonu (ULUBALDEF) merkezinde yönecilerle buluşacak.
 
Saat 13.00’te yine Buca Kozaağaç’ta Pırlanta Çocuk Merkezi’ni ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu, burada da bir konuşma yapacak. Ardından Karabağlar Uğur Mumcu Parkı’nda da halka seslenecek olan Kılıçdaroğlu’nun son durağı ise Konak’ta, Alsancak semtindeki Kıbrıs Şehitleri Caddesi önü olacak. Kılıçdaroğlu, akşam saatlerinde özel uçakla İzmir’den ayrılacak.

Yayın Tarihi : 08.10.2015 : 14:06

Etiketler : Kılıçdaroğlu    İlçe    Turu    Yapacak    Bölge   


Yorumlar

6399
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN