Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


MHP’liler Kafes Filmini İzledi

MHP’liler Kafes Filmini İzledi
MHP Denizli Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, İl Başkanı Yasin Öztürk ve partililer ile birlikte 12 Eylül döneminde cezaevinde işkencelere maruz kalan ülkücülerin hayatını anlatan ’Kafes’ filmini sinemada izledi.

 

Denizli Teras Park AVM’de yapılan Kafes filminin gösterimine MHP İl Başkanı Yasin Öztürk, MHP Denizli Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, MHP 21’inci dönem Milletvekili Salih Erbeyin, Taş Medreseli Ülkücüler ve çok sayıda partili katıldı. İşkence sahnelerinde bazı ülkücülerin gözyaşlarına hakim olamadığı filmin; milliyetçi, ülkücü hareketin çektiği çile ve acı dolu hayatı konu aldığını anlatan MHP İl Başkanı Yasin Öztürk, "Filmde 12 Eylül dönemi yaşanan acıları, toplumun yaşadığı sıkıntıları, o günün şartlarında gençlerin üzerinde oynanan oyunları çok güzel dile getirmişler. Tabii ki eksik bulunan taraflar vardır. Ancak daha iyisi çekilene kadar en iyisi bu" dedi.
 
Çekimleri Ankara’nın Gölbaşı İlçesi’nde ve Ulucanlar Cezaevi’nde yapılan film, 12 Eylül olaylarında haksız yere cezaevlerine atılan ve işkenceye maruz kalan gençlerin hikayelerini anlatıyor. JoyPR’nin yapımcısı olduğu filmin yönetmenliğini Mehmet Kaplan üstlenirken, başrollerini ise, ünlü oyuncular İsmail Hacıoğlu, Nilay Duru, Şefik Onatoğlu ve Fırat Şahin paylaşıyor.
 

Yayın Tarihi : 08.10.2015 : 12:35

Etiketler : Mhpliler    Kafes    Filmini    İzledi    Bölge   


Yorumlar

4518
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN