Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Milyon Euroluk Tekneler Görücüye Çıktı

Milyon Euroluk Tekneler Görücüye Çıktı
35. Uluslararası İstanbul Boat Show, Pendik Marina’da başladı. Bu yıl fuarda toplam değeri 250 milyon Euro olan 200’ün üzerinde tekne meraklılarının beğenisine sunuluyor. 6 gün açık kalacak fuarda 20’yi aşkın ülkeden 20 binden fazla ziyaretçinin gezmesi bekleniyor. Bu yıl fuara gelen ziyaretçilere ücretsiz yelken, kürek, rüzgar sörfü, paddle board dersleri de verilecek.

 

250 MİLYON EUROLUK TEKNE SERGİLENİYOR
 
Türkiye’nin deniz üzerinde düzenlenen marina fuarlarının en büyüğü Uluslararası İstanbul Boat Show, Pendik, Marintürk İstanbul City Port’ta 6-11 Ekim tarihleri arasında düzenleniyor. Denizde düzenlemesinin avantajıyla meraklılarına alacakları tekneleri denizde de deneme imkanı sunan fuarda karada sergilenemeyen 40 metreden uzun tekneler dahil olmak üzere farklı boylarda megayat, süperyat, motoryat, yelkenli, katamaran ve sürat tekneleri alıcıların beğenisine sunuldu. Fuarda sergilenen teknelerin değerinin 250 milyon Euro olduğu belirtildi.
 
FUARIN EN PAHALISI YERLİ İMALAT
 
Bu yılki fuarda en pahalı teknesi ise 5.7 milyon Euro’luk fiyatı ve 40 metrelik boyuyla yerli üretim bir tekne olan “Vay” oldu. Son derece lüks ve açık denizde seyir yapabilecek şekilde dizayn edilen “Vay” fuarın açılışından itibaren özellikle ortadoğudan gelen işadamlarının gözdesi olduğu belirtildi.
 
FUARDA BEDAVA YELKEN VE SÖRF DERSİ VERİLECEK
 
Bu yıl ki fuar alanında ziyaretçileri pek çok ücretsiz aktivitenin beklediği belirtildi. Ziyaretçiler ücretsiz yelken, kürek, sörf, paddle board derslerinden faydalanabilecekler. Fuarda çocuklar için Şirinler müzikali karakterlerinin de süprizlerinin olacağı belirtildi. Fuar boyunca ayrıca bir yelken okulu tarafından Üniversiteler arası yelken yarışları düzenlenecek.

Yayın Tarihi : 07.10.2015 : 14:16

Etiketler : Milyon    Euroluk    Tekneler    Görücüye    Çıktı    Genel   


Yorumlar

7951
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN