Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''İzmir’in Bu Halinden Memnun Olanlar...''

''İzmir’in Bu Halinden Memnun Olanlar...''
AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Binali Yıldırım Kemeraltı Çarşısı’nda esnaf ziyareti yaptı. Kemeraltı Esnaf Derneğinde yapılan toplantıda sorunları dinledi. Yıldırım, Ak Partililerle yaptığı toplantıda da, "İzmir’in bu halinden memnun olanlar bize oy vermesin" dedi.

 

Kemeraltı’nda yaklaşık 6 saat geçiren Binali Yıldırım vatandaşlarla fotoğraf çektirdi, esnafla konuşup sorunları dinledi. Kemeraltı esnafının ikramlarını da geri çevirmeyen Yıldırım, 1 Kasım için destek istedi. Yıldırım akşam da çalışmalarını sürdürdü. Konak öğretmenevinde Muhtarlar, STK’lar ve teşkilat üyeleri ile buluşan Yıldırım toplulukların tek salona sığmaması üzerine gecede üç ayrı salonda üç farklı konuşma yaptı.
 
Konak Öğretmenevinde Konak muhtarları ile bir araya gelen Yıldırım sorunları birinci ağızdan dinledi. Yıldırım sorunların çözümü için merkezi yönetim ile yerel yönetimin uyum içinde olması gerektiğine dikkat çekti. Bunu İzmir’de sağlamanın zor olduğunu ifade eden Yıldırım “Ak Parti olarak şikayet etmekten, mazeret üretmekten hoşlanmıyoruz. Ancak bu hizmetlerin yapılabilmesi için belediye ile ortak çalışma yürütmek zorundayız. İZBAN’da biz bunu sağladık ancak sürekli fedakarlık yapan taraf biz olduk. Artık bu şehirde hizmet yapmamanın mazeretini ortadan kaldıracağız. Ankara bizi engelliyor diyorlar. Aslında engellenmiyor ama yapılmayan işin faturası Ankara’ya kesiliyor. Söz veriyorum Ankara’da çözülmeyecek iş olmayacak. Ben bunun bizzat takipçisi olacağımın sözünü veriyorum. Kaçacak yerleri kalmayacak. İzmir’e ihtiyacı olan hizmetleri ya yapacaklar, ya da yapacaklar" şeklinde konuştu
 
Muhtarların ardından sivil toplum örgütleri ile bir araya gelen Yıldırım “Çözülemeyecek sorun yoktur. Yeter ki bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım, gücümüzü bir arada tutalım bu bizim geleceğimiz için en büyük sermayemizdir" dedi.
 
Üçüncü salonda bekleyen teşkilat üyeleri ve mahalle başkanları ile bir araya gelen Yıldırım, “Bu heyecan bu coşku dalga dalga çoğalacak 1 Kasımda zirveye varacak. İzmir’de sizler tarih yazacaksınız. Bu seçimde İzmir bir mesaj verecek. Atatürk’ün emanetini muasır medeniyetler seviyesine ulaştırma azminin İzmir’den yükseldiğini göstereceğiz. İzmir’in bu halinden memnun olanlar bize oy vermesin. Çok samimi söylüyorum, İzmir’in yeri burası değil bunları, hak etmiyor diyen varsa biz buradayız. İzmir’i marka şehir yapmayı birlikte başaracağız" dedi.

Yayın Tarihi : 07.10.2015 : 13:06

Etiketler : Yıldırım    İzmirin    Bu    Halinden    Memnun    Olanlar    Bize    Oy    Bölge   


Yorumlar

6042
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN