Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Masterler Ligi Başlıyor

Masterler Ligi Başlıyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ege Masterler Futbol Ligi, 17 Ekim’de başlayacak. İzmir ve Manisa’dan 35 takımın katılımıyla gerçekleşecek organizasyonun fikstür çekimi Işıkkent Spor Tesisleri’nde önceki gün yapılırken, etkinliğe katılan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila tüm ekiplere başarı diledi.

 

Atila, "Türkiye’de futbol ilk kez 1877 yılında Bornova’da oynandı. Tarihten aldığımız bu sorumlulukla futbola ayrı bir önem veriyoruz. 5 yıl boyunca Masterler Ligi’ni biz düzenledik. Bu yıl İzmir Büyükşehir Belediyesi organize ediliyor. Kalieteli bir lig olacağına inanıyorum" dedi.
 
Ege Bölgesi Masterler Futbol Federasyonu Başkanı Recep Çolak ise, Türkiye de masterler adına bir ilki gerçekleştirip federasyon olduklarını belirterek, "Şu anda federasyonumuza bağlı takım sayısı 45 oldu. Türkiye Futbol Federasyonu’na bağlanmak için gerekli müracaatları yaptık ve gelecek yanıtın bekliyoruz" şeklinde konuştu. Ege Bölgesi’nde dernek statüsü kazanmamış, özel turnuvalara katılan 100’ün üzerinde master takımı olduğunu hatırlatan Recep Çolak, "Onları da aramıza alacağız ve büyüyerek yolumuza devam edeceğiz " ifadesini kullandı.

Yayın Tarihi : 07.10.2015 : 12:01

Etiketler : Masterler    Ligi    Başlıyor    Spor   


Yorumlar

8895
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN