Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Özel’den AK Parti’ye Hodri Meydan

Özel’den AK Parti’ye Hodri Meydan
CHP Manisa İl Gençlik Kolları’nın Manolya Meydanı’nda yaptığı açıklamaya katılan CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Karaköy Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

 

 
CHP Manisa İl Gençlik Kolları’nın Manolya Meydanı’nda yaptığı açıklamaya katılan CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Karaköy Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu. CHP Yunusemre İlçe Başkanlığı’na atanan Devrim Bali ve yönetimi de Özel’e eşlik etti. Esnafın ve vatandaşın derdini dinleyen Özel, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:
 
"Vatandaşın cebinde de pazarcının tezgahında da yangın var. Pazardaki yangını da, sokaktaki yangını da ancak CHP söndürebilir. Vatandaş yarım filelerle evine dönüyor. Pazaryerleri adeta yangın yeri gibi. Ancak bu yangını kimse başlatanların söndürmesini beklemesin. Pazarı yakanlar, bu yangını söndüremez. Bu yangını ancak CHP ile söndürülebilir. Biz sadece mutfaktaki yangını değil, ülkedeki yangını da söndüreceğiz. 7 Haziran sonrası ekonomideki kötüye gidiş, iyiden iyiye hızlandı. Fiyatlar pahalandı, mutfaktaki yangın büyüdü. Kirli bir el düğmeye bastı ve ülke de yangın yerine döndü. Artık herkes biliyor ki mutfaktaki yangını da sokaktaki yangını da CHP söndürür."

Yayın Tarihi : 06.10.2015 : 19:14

Etiketler : Chpli    Özelden    Ak    Partiye    Hodri    Meydan    Politika   


Yorumlar

3453
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN