Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Muhalefetin İktidara Gelme Şansı Yok''

''Muhalefetin İktidara Gelme Şansı Yok''
Öğretmenevi’ndeki basın toplantısının ardından seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Burhanettin Kocamaz’ı ziyaret etti.

 

 
Öğretmenevi’ndeki basın toplantısının ardından seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Burhanettin Kocamaz’ı ziyaret etti. Elvan, "Yeni dönemde Büyükşehir Belediye Başkanımız ve diğer arkadaşlarla beraber ortak aklı harekete geçirerek, toplumun değişik kesimlerini, sivil toplum örgütlerini, yerel yöneticiler ve medyamızla bir bütün olarak birlikte hareket edeceğiz" diye konuştu.
 
Başkan Burhanettin Kocamaz ise Elvan’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, "Seçim neticesinde umarım ülkemiz rahata erer, birlik ve beraberlik içerisinde yeni ufuklara doğru ilerler" dedi.
 
Lütfi Elvan daha sonra CHP İl Başkanı Abdullah Özyiğit’i ziyaret etti. Demokrasinin olgunlaşması açısından bu tür ziyaretlerin çok önemli olduğunu kaydeden Elvan, "Bu diyalogun seçim sonrasında da devam etmesi ve sorunların çözümünde birlikte çalışmamız son derece önemli. Farklı yaklaşımlar içerisinde olmak, Mersin’in gelişimine engel olur. Ortak amacımız bu ile hizmet etmek. İnşallah güzel bir demokrasi şöleni yaşar ve onun sonrasında da çalışmalarımıza birlikte devam ederiz" diye konuştu.
 
CHP İl Başkanı Özyiğit ise seçim güvenliği ve halkın iradesinin seçimlere yansımasının çok önemli olduğuna işaret ederek, ziyareti nedeniyle kendisine teşekkür etti.

Yayın Tarihi : 06.10.2015 : 19:08

Etiketler : Ak    Partili    Elvan    Muhalefet    Partilerinin    İktidara    Gelme    Şansı    Yok    Politika   


Yorumlar

2252
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN