Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP’li Vekil Bürokratları Uyardı

CHP’li Vekil Bürokratları Uyardı
CHP Aydın Milletvekili ve Milletvekili Adayı Metin Lütfi Baydar, Aydın’daki bürokratların Ak Parti’ye şirin görünmeye çalıştığını iddia ederek, "1 Kasım tarihinden itibaren Türkiye’de iktidar değişecek. Bütün bürokratları, valileri ve kaymakamları uyarıyorum" dedi.

 

Aydın’ın Germencik İlçesi Hıdırbeyli Mahallesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı Yerel Hizmet Merkezi’nin açılışına katılan CHP Aydın Milletvekili ve Milletvekili Adayı Metin Lütfi Baydar, AK Partili milletvekillerin 12 yıldır Aydın’a hiçbir katkıda bulunmadığını öne sürdü. Baydar şöyle dedi:
 
"Şimdi almışlar Vali’yi yanlarına, nasıl daha fazla oy alabilirim hesabı içerisindeler. 1 Kasım tarihinden itibaren Türkiye’de iktidar değişecek. Bütün bürokratları, valileri ve kaymakamları uyarıyorum. AK Parti’ye şirin görünmek için onların dibinden ayrılmayarak siyaset yapmaya devam ederlerse, 1 Kasım’dan sonra bunun hesabını sorarız. Vali, vali gibi olmalı, AK Parti’nin elamanı gibi çalışmamalıdır. Kaymakam, kaymakam gibi olmalı AK Parti’nin ilçe başkanı gibi çalışmamalıdır. Bunların hepsinin hesabı gün gelir sorulur."  
 

Yayın Tarihi : 06.10.2015 : 16:40

Etiketler : Chpli    Bürokratları    Uyardı    Politika   


Yorumlar

6977
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN