Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Özcan Purçu İddialı Açıklamalarda Bulundu

CHP'li Özcan Purçu, seçime ilişkin açıklamalarda bulundu. Purçu, partisinin İzmir'de milletvekili sayısını arttıracağını iddia etti.

 

Yeni yayın dönemine giren Ben TV'de ilk siyasi konuk Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Özcan Purçu oldu.

Seçim Arenası programında Burak Cilasun'un sorularını yanıtlayan Purçu, İzmir'de partisinin çıtayı yeniden yükselteceğini belirtti. Her iki bölgede de 2'şer vekillik daha kazanarak İzmir'den 16 milletvekili çıkaracaklarını söyleyen Purçu, "7 Haziran'da HDP'ye giden emanet oylar geri dönecek." dedi. 

7 Haziran'dan önce İzmir dışındaki çalışmaları neticesinde farklı şehirlerde CHP'nin milletvekili kazanmasını sağladığını dile getiren Purçu, Roman kökenli vatandaşların yoğun yaşadığı bölgelerde oluşturulacak etüt merkezlerinde de başarıya ulaşıldığını dile getirdi. 

Ayrıca AK Parti'nin de İzmir'de kendisiyle aynı sırada yarışacak bir milletvekili adayı olarak Roman kökenli Cemal Bekle'ye de göndermede bulunan Purçu, "Oyların CHP'de kalacağını düşünüyorum." dedi.

Müjde bebek de Ben TV'de

Öte yandan CHP'li Purçu'nun Ben TV'ye gelişinde renkli anlar da yaşandı. Eşi ve 7 Haziran seçimlerinden kısa süre önce doğan bebeği Müjde ile kanala gelen Purçu, kızı Müjde'nin bir seçim bebeği olduğunu ve yaşını doldurmadan 2 seçim gördüğünü dile getirdi.

Yayın Tarihi : 06.10.2015 : 15:51

Etiketler : Özcan Purçu    CHP    İzmir    milletvekili    seçim arenası    sandık    1 kasım   


Yorumlar

3647
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN