Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP İzmir’de Tecrübe Konuşacak

CHP İzmir’de Tecrübe Konuşacak
1 Kasım genel seçimlerine sayılı günler kala, seçim çalışmalarında örgütünün tüm kademelerinden faydalanmak isteyen Cumhuriyet Halk Partisi İzmir il başkanlığı, gerçekleştirdiği toplantıyla, geçmiş dönem Milletvekilleri, Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter " Güçlü ve köklü bir partiyiz. Böylesine önemli bir seçimde köklerimizden gelen güçle ve tecrübeleriyle, fikirleriyle bize yol gösterecek örgütümüzle yola çıktık. Sayenizde CHP tecrübesini konuşturarak başarıya ulaşacak" dedi. Serter konuşmasını şöyle sürdürdü.
 
AKP BUZDAĞI GİBİ ERİYOR
 
Bugün burada, siyaseten örnek alınması, çalışmalarıyla hepimizin göğsünü kabartan çok önemli parti büyüklerimizle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bizleri kırmayarak davetimize icabet eden herkese çok teşekkür ediyorum. Son derece önemli bir seçimin arifesindeyiz.  Öyle ki, ülkeyi iyice kuruluş ekseninden kaydırmış, toplumda ayrımcılığı körüklemiş, kaos ortamına zemin hazırlamış bir dönemde, halkın "artık yeter" dediği bir dönemde seçime gidiyoruz. Maalesef ki çok kısa bir zaman dilimi kaldı. İşte tamda bunun için her üyemize, tüm gönüllere ihtiyacımız var. Yapılan tüm araştırmalar gösteriyor ki 1 Kasım seçimlerine giderken oyunu en çok arttıran parti CHP. AKP buz dağı gibi erimeye devam ederken, halkımızın tercihi partimizden yana oluyor. Asla rehavete kapılmıyor aksine, kalan kısa zamanda nasıl daha çok vatandaşımıza kendimizi anlatırız derdindeyiz. Sizler Milletvekilliği yapmış, parti yönetimlerinde söz sahibi olmuş isimlersiniz ve görüşlerinizi çok önemsiyoruz. Bu toplantının sonunda tüm büyüklerimin etkili olacakları bölgelerle ilgili bir planlama yapmak ve sizleri bu alanlarda görevlendirmek istiyoruz. Eminim ki, bize vereceğiniz destek, İzmir'de oyumuzun artmasına, Türkiye de iktidara gelmemizde büyük fayda sağlayacaktır.
 
BARAJ İÇİN VERİLEN OYLARI, GERİ İSTİYORUZ.
 
Seçim çalışmalarının bu dönemde, vatandaşla birebir temasa geçerek, çalınmadık kapı bırakmadan sokaklarda yapılacağını belirten Serter " Şu an 22 İlçe ve Büyükşehir belediyesini İzmirlilerin desteğiyle yönetiyoruz, 7 Haziran seçimlerinde 30 ilçenin 28'in de birinci parti olmayı başardık,inşallah şimdi 30 ilçede de birinci olacağız., Oylarımızı tüm İzmir'de arttırdık ama bunlar bizim için yeterli değil. Şimdi sizlerin desteğiyle milletvekili sayımızı arttırma, oy oranlarımızda rekor kırma zamanı.  Sizlerden istirham ediyorum, çalışmalarınızda lütfen geçen seçimlerde CHP nasıl olsa İzmir'de kazanır diyerek oylarını baraj kaygısı yaşayan herkesi artık CHP'yi desteklemeye çağırın. Bizler için tek bir oy bile önemli, bu kaygıyla verilen oyları geri istiyoruz" dedi.
 
Toplantıya katılan eski vekiller ve parti yöneticileri de seçimlerle ilgili görüşlerini ve önerilerini anlatırken, kurulacak ekiplerde yer almaktan ve partileri için çalışmaktan onur duyacaklarını belirtirken, düzenlenen toplantı içinde il başkanı Bedri Serter'e teşekkürlerini ilettiler.

Yayın Tarihi : 06.10.2015 : 15:03

Etiketler : chp izmir il başkanı bedri serter    il başkanları    seçim       


Yorumlar

2975
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN