Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hotar’dan Tek Başına İktidar Vurgusu

Hotar’dan Tek Başına İktidar Vurgusu
AK Parti İzmir 2. bölge milletvekili adayı Nükhet Hotar, amaçlarının 1 Kasım akşamı partilerini tekrar tek başına iktidara taşımak, ülkede istikrarı sürdürmek olduğunu söyledi.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 2. bölge milletvekili adayı Prof. Dr. Nükhet Hotar seçim ziyaretleri kapsamında Bayraklı İlçe teşkilatıyla buluştu. Ardından işadamlarının onuruna verdiği akşam yemeğine katılan Hotar, son olarak Bayraklı Öğretmenevi’nde sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi. AK Parti iktidarıyla Türkiye’nin Cumhuriyet tarihinden bugüne kadar en uzun yolu kat ettiğini vurgulayan Hotar, ülkenin şu an G-20’de olduğunu ve bunun AK Parti’nin çabalarıyla başarıldığını söyledi. Hotar, "AK Parti 12 yıllık iktidar döneminde yapmış olduğu icraatlarla milletin her zaman yanında olduğunu göstermiştir. İzmirli bizi seviyor. Yapmış olduğumuz icraatları, reform niteliğindeki yenilikleri ve projelerimizi biliyor. Yeter ki biraz daha tanısın. Muhalefetin oluşturmaya çalıştığı algılar zaten bizim icraatlarımızla yıkılıyor. Oluşturulmaya çalışılan algıyı İzmirli seçmene hakaret olarak görüyorum. Muhalefet seçmenin iradesini yok saymaktadır" diye konuştu.
 
Öte yandan Bayraklı’daki derneklerle yapılan programda engelli bir vatandaşın toplumsal hayatta yaşadıkları sorunları anlatması üzerine, 2005 yılında engellilere yönelik yasayı ilk olarak AK Parti’nin yürürlüğe aldığını belirten Hotar şunları söyledi:
 
"Bu güne kadar dezavantajlı gruplarımızın için elimizden geleni yaptık. Bundan sonra da dezavantajlı kardeşlerimizin hayatını kolaylaştırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Açıklanan beyannamemizde sosyal politika destekleri yine öncelikli olarak yer alıyor. AK parti iktidarı ile birlikte evlerine hapsedilmeye çalışan engellilerimiz eğitimden istihdama her alanda yer almaya devam edecek."

Yayın Tarihi : 06.10.2015 : 14:45

Etiketler : Hotardan    Tek    Başına    İktidar    Vurgusu    Bölge   


Yorumlar

3245
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN